Savaş Cebeci, Kaan Kazganı tebrik etti

Kazgan vururken nakavt etmek için vurmadı hiç o dikkatimi çekti benim. Savaş Hoca bundan 7-8 yıl önce çok güzel bilgilendirme videoları çekerdi. Fitnessa başlarken ve ilk başladığımda bayağı yardımcı olmuştu bana videoları. Bu spora olan ilgimi ve sevgimi de bana aşılayan hocalardan biridir. Savaş hocaya yakışmıyor son birkaç yıldır içinde bulunduğu mevzular. Son olay da tuzu biberi oldu insanların kendisine olan saygısını iyice kaybetmesi için. Eh be hocam çocuğun var o kadar paran var ne diye bu işlere girersin ki?
Olayın çok fazla videosu dönüyor çevre apartmanların sakinleri şikayette bulunursa kamu davasına dönebilir bu mevzu.

Dövüşün kalıba bağlı olduğunu sanan bir insanın rezil oluşunu izledik. Bir de utanmadan delikanlı gibi dövüştük diyor yahu adamın annesine sövmedin mi?

Ülkede o kadar sıkıntı var gündemde patlayan şeye bak tabii ki hayatımızada bakacağız güleceğiz eğleniceğizde ana akıma düşen haberlere bak şaka gibi.

Normalde dayak yiyen insanlara büyük suç işlemediği taktirde üzülürüm. Fakat Savaş Cebeci'ye gerçekten üzülemiyorum artık. Adam her yerden patlak bir herif. Kimseye sallamadan düzgünce sporunu yapmaya devam etseydi şu an göreceği saygı ve sahip olacağı itibar gerçekten primden daha değerliydi. Kendine yazık etti.

Bu Savaş Cebeci dediğimiz eleman, 70 kilonun altındaki herkesi dövebilirim demiyor muydu? Ben mi yanlış hatırlıyorum? Büyük konuşmamak lazım, yapacak bir şey yok. Konuşulan büyük şey, zamanı gelince söz sahibinin ayağına dolanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı