Savaş Cebeci, Kaan Kazganı tebrik etti

Bu savaş cebeci dediğimiz eleman, 70 kilonun altındaki herkesi dövebilirim demiyor muydu? Ben mi yanlış hatırlıyorum? Büyük konuşmamak lazım, yapacak bir şey yok. Konuşulan büyük şey, zamanı gelince söz sahibinin ayağına dolanabilir.

Ortada birçok adaletsizlik var sokakta yapılan savaşta bu sonuçları çıkaramazsın. WWE gibi olduğunu düşünsene bir? Videonun öncesinde savaş zaten ringde dövüşmek için bir ton laf ediyor fakat kimse iplemiyor çünkü oradakı genel herkes kuzgunun arkadaşı. Kaan bir anda dalıyor savaş hala ring için ve sözlü şiddetle devam ediyordu. 3 2 1 bir denilerek başlatılmalıydı. Olayın adabı usülü budur. Tabii bu sonucu değiştirmez. Ringde rovanş olursa daha da farklı şeylerin olacağı yönündeyim. Savaş kolunu bile kaldıramadı ani geliştiği için.

Ortada birçok adaletsizlik var sokakta yapılan savaşta bu sonuçları çıkaramazsın. WWE gibi olduğunu düşünsene bir? Videonun öncesinde savaş zaten ringde dövüşmek için bir ton laf ediyor fakat kimse iplemiyor çünkü oradakı genel herkes kuzgunun arkadaşı. Kaan bir anda dalıyor savaş hala ring için ve sözlü şiddetle devam ediyordu. 3 2 1 bir denilerek başlatılmalıydı. Olayın adabı usülü budur. Tabii bu sonucu değiştirmez. Ringde rovanş olursa daha da farklı şeylerin olacağı yönündeyim. Savaş kolunu bile kaldıramadı ani geliştiği için.

Kol bacak kiracagina dovuse odaklansaydi, biraz direnebilirdi herhalde.

Dostum dediklerine katılıyorum fakat kim olsa yerde o anki adrenalin ile rakibinin boğazına sarılırdı kolunu çevirmeye çalışırdı vs. vs. Savaş baktı kötüye gidiyor saldı bence çünkü videoda tek gördüğümüz sudan çıkmış balık çırpınışı Savaş da tabii ki boş değil bunları yapabilirdi fakat Kaan'ı önümüzde güzel bir dava süreci bekliyor gibime geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı