Savaş hoca doğal mı?

Full body ile alakası var mı?
Programına izole egzersiz ekleyip halledemez mi yoksa uğraşmadığından mı?
Araştırmalar gösteriyor ki split antremanlar bir çok bölgede full bodyden %30 daha verimli. Halleder de kendisi büyük kolu estetik görmüyor, omuzun büyük ve kolların bir tık küçük olmasının kendisine daha estetik geldiğini söylüyor.

Şu anda maksimum 40 olur diye düşünüyorum.
Hocam bence define halinde bile 43ten fazladır rahat o kadar küçük değil adam.

Şu anda maksimum 40 olur diye düşünüyorum.
Burda ölçmüşler hocam buldum.1 yıl önce çekmişler belki 43 olmuştur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam senelerdir yapan birisi için az değil mi sizce pek anlamıyorum bu konulardan.
Naturel sporcuların ulaşabilceği hemen hemen en büyük kollara sahip ege naturel olarak en iyi fizikleden öyle düşünüyor olablilirsin ama naturel ve ilaçlı farkını anlayınca naturel olarak ne kadar iyi olduğunu anlarsın tahminen naturel en büyük kol 44 falandır.

Hocam senelerdir yapan birisi için az değil mi sizce pek anlamıyorum bu konulardan.
Talha kılıç gibi adamlara bakıp naturel algısını değiştiriyorlar naturellik zor.

Son düzenleme:
Hocam bence define halinde bile 43'ten fazladır rahat o kadar küçük değil adam.

Burada ölçmüşler hocam buldum. 1 yıl önce çekmişler belki 43 olmuştur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Naturel sporcuların ulaşabileceği hemen hemen en büyük kollara sahip ege naturel olarak en iyi fizikleden öyle düşünüyor olablilirsin ama naturel ve ilaçlı farkını anlayınca naturel olarak ne kadar iyi olduğunu anlarsın tahminen naturel en büyük kol 44 falandır.

Talha kılıç gibi adamlara bakıp naturel algısını değiştiriyorlar naturellik zor.

Kolu 34ken spora başlayan adamın da 30ken de başlayan adamın tavanı bu diyorsun yani.

Kolu 34ken spora başlayan adamın da 30ken de başlayan adamın tavanı bu diyorsun yani.
Genetik çok önemli bazısının 45e kadar çıkar ama bu çok zordur bazsınının 38den öteye gitmez.

Kadir hocanın kolu ilaçsız 50cm olanlara güzel bir lafı vardır uygunsuz olduğu için buraya atamıyorum istersen bakabilirsin youtubedan.

Kendisini severim ama natural değil sanırsam ne demek? İlaç kullanırsa sevmeyecek misin? :D

Kendisini severim ama natural değil diye biliyorum savaş hoca natural mi? Demişim. Sanırsam nereden çıktı? Natural değil diye biliyordum teyit ettim nasıl bir zihniyet konuyu buraya getiriyor anlamıyorum natural mi diye sordum merak etmek benim hakkım değil mi?

Geri
Yukarı