Doğal vücut ölçüleriniz nedir?

KopuQlavye

Hectopat
Yer
Yanlışlıkla Doğduğum Ev
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
6 ay on 6 ay off olarak vücut geliştirmeyle ilgileniyorum 3 senedir.
Kol: Sol 39,5 Sağ 40
Omuz Çevresi: 130-135 emin değilim ölçeli çok oldu
Bel Çevresi: 78
Herhangi bir doping veya hormon takviyesi yok. Tamamen doğal olarak bu ölçülere ulaştım. Kendinizi başkalarıyla kıyaslamak yanlış biliyorum. Herkesin kendince hedefleri, anatomisi ve genleri var. Maksat muhabbet olsun. Boyum 170 kilom 85. Sizin ölçüleriniz kaç?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 senedir haftada 5-6 gün olmak üzere antrenman yapmaktayım. 44.5 sol 45 sağ. Sadece biceps ölçümü yaptım 3 senede. İlk başladığım zaman ikisi 30cm civarındadır. Boyum 199 Kilom 100 yağ oranım %10 civarında. Sadece supplement kullandım ekstradan. Kullanmasam da aynı sonuca ulaşırdım. Sık ve düzenli spor yapmak çok önemli. Böyle olunca da gelişim sağlanıyor. Bana göre bu bir yaşam stili. Çünkü uyku saatleri, beslenme, arkadaşlar bunu inanılmaz bir şekilde etkiliyor. Kolay gelsin, iyi sporlar.

3 senedir haftada 5-6 gün olmak üzere antrenman yapmaktayım. 44.5 sol 45 sağ. Sadece biceps ölçümü yaptım 3 senede. İlk başladığım zaman ikisi 30cm civarındadır. Boyum 199 Kilom 100 yağ oranım %10 civarında. Sadece supplement kullandım ekstradan. Kullanmasam da aynı sonuca ulaşırdım. Sık ve düzenli spor yapmak çok önemli. Böyle olunca da gelişim sağlanıyor. Bana göre bu bir yaşam stili. Çünkü uyku saatleri, beslenme, arkadaşlar bunu inanılmaz bir şekilde etkiliyor. Kolay gelsin, iyi sporlar.
çok büyümüşsün doğalsan genetiğin çok iyi dostum millet ilaçla 45 e zor geliyo

Yeni konular

Geri
Yukarı