Savaşı Filistin mi İsrail mi kazanır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birader sen niye her Filistin yorumuna damlıyorsun? Madem konuşmak hoşuna gitmiyor dahil olma. Bu Araplar size ne yaptıysa artık, yıllardır geçmemiş :D

Birader sen niye her filistin yorumuna damlıyorsun? Madem konuşmak hoşuna gitmiyor dahil olma. Bu araplar size ne yaptıysa artık, yıllardır geçmemiş :D

Tarihe bak araplar ne yapmis gorursun cahil araplar ne yapmis demek icin ağir çocuk veya ağir cahil olmak lazim ayni sen gibi. Sana ne istedigim yere yazarim Arap aşiği seni.

Birader sen niye her Filistin yorumuna damlıyorsun? Madem konuşmak hoşuna gitmiyor dahil olma. Bu Araplar size ne yaptıysa artık, yıllardır geçmemiş :D
Hocam senin Arap fantezin ne zaman bitecek? Forumda ne zaman seni görsem hep böylesin.

Orta Doğu'da herhangi bir savaş olursa sadece Amerika kazanır.

Hocam senin Arap fantezin ne zaman bitecek? Forumda ne zaman seni görsem hep böylesin.
Arap fantazim yok ki. Bunlar gibi Arap düşmanlığı ile kafayı yemedim sadece. Altı üstü normal bir ırk. Masum insanların kendi vatanlarını savunmalarını desteklemek de fantazi olduysa tası tarağı toplayıp gidelim artık.

Tarihe bak araplar ne yapmis gorursun cahil araplar ne yapmis demek icin ağir çocuk veya ağir cahil olmak lazim ayni sen gibi. Sana ne istedigim yere yazarim Arap aşiği seni.
Benim yorumlarımdan uzak dur da güzel kardeşim nereye yazıyorsan yaz. Neo nazi hasta heriflerle muhatap olmak istemiyorum.

Sanki biz çok masumuz da, her milletin yaptığı kötü şey muhtemelen vardır. Şu an önemli olan kimin haksız yere zulüm gördüğü bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı