Savaşta saldırı mı daha önemli yoksa savunma mı?

Savunma mı? yoksa Saldırı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    103

Lynoxthismisha

Hectopat
Sorum basit. Bana göre saldırı daha önemli. Savunma güçlü olsa bile saldırı güçlü olmadığı sürece savunma işe yaramaz.
Sizin cevaplarınız ne?

Tabii ki savunma.

Basit bir örnek vereyim; Diyelim ki Hypixel'de Bedwars oynuyorsunuz ve yatağınızı savunmadınız, saldırı yaptınız ve rakip de saldırı yaptı. Birbirinizin yatağını kırdınız, artık ikinizin de yatağı yok Halbuki önce yatağını savunsa ve adamı elese, sonra saldırı yapıp yatağını kırsa oyunu kazanacaktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi bence düzgün bir saldırı ile düşmanı yok ederseniz savunmaniza gerek kalmaz tabii saldıran taraf kim o da önemli.
Veya siz güçlü taraf misiniz?

Bence savunma. Kendini ne kadar korursan karşı tarafı o kadar yormuş olursun. Bu sayede yorgun düşmana daha sert darbe vurmuş olacaksın.

En etkili savunma saldırıdır.

Şimdi 1000TANE atom bombası olsa savunmaya kafa yormana gerek yok çak atomu bitsin.

Askeri kuvvetlere bağlı. Eğer arada fark var ise savunup sonra saldırıya geçmek daha mantıklı. Bu sayede karşı taraf moral ve ekipman kaybına uğrar.

Savunma kötü olunca saldırı istediği kadar iyi olsun ne işe yarar yani şöyle düşünün kalede 10 askeriniz var kale dışında 100.000 askeriniz var ne olur 100 askerle bile kaleniz gidebilir böyle düşünün.

İyi bir komutan savunma avantajını saldırıya değişmez. Savunma her zaman saldırıdan daha önemli olmuştur. Tarih boyunca bir ton örneği mevcuttur. Ben savunmayı seçerdim açıkçası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…