Savcılığa bulunulan suç duyurusu ne zaman sonuçlanır?

saliholoji

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştirme Uzmanlığı, Proje Genel Koordinatörlüğü
Merhaba topluluk;

Yaklaşık 6 gün önce dolandırıldım (4.000₺) ve 2 gün önce de savcılığa dilekçe ve CİMER'e şikayette bulundum klasik olarak beni haklı çıkaracak onlarca delili de dosyaya ekledik, adliye kalemden ya da başka bir kurumdan ne zaman dönerler son birkaç yıl önce bu durumu yaşayıp sonuç alabilen oldu mu? Tahmini ne zaman sonuçlanır?

Minimum 3 ay, hukuki süreç ile ilgili yardımcı olabilirim.
Merhaba, kişi ifadesini verdi cum. başsavcısı ve bilir kişiler kişinin yalan ifade verdiğini söyledi ve son 3 mahkemeye gelmiyor ve mahkeme sürekli erteleniyor kişi hakkında zorla getirme kararı ve yakalama kararı çıkartıldı ama hala bulunmuyor sence nolur?

Merhaba, kişi ifadesini verdi C'um. Başsavcısı vebilir kişiler kişinin yalan ifade verdiğini söyledi ve son 3 mahkemeye gelmiyor ve mahkeme sürekli erteleniyor kişi hakkında zorla getirme kararı ve yakalama kararı çıkartıldı ama hala bulunmuyor sence ne olur?

Durusma zaptını özelden iletirseniz daha sağlıklı cevap verebilirim.

Durusma zaptını özelden iletirseniz daha sağlıklı cevap verebilirim.
Özel mesaj açık mı? Tabii deniyeyim. Maalesef açık değil sizinle nasıl iletişim kurabilirim?

1643487023329.png

@muhammed köse

Şu aşamada beklemek disinda bir careniz yok, savunma alınmadan ceza verilmez. Maalesef ki şimdilik baska denecek bir şey yok.
Evet ama bu kaçıncı mahkeme savunmasını vermeye gelmiyor ne zamana kadar ertlenir peki bu şekilde?
Şu aşamada beklemek disinda bir careniz yok, savunma alınmadan ceza verilmez. Maalesef ki şimdilik baska denecek bir şey yok.
@muhammed köse hocam sonuçlandı mahkeme, duruşma zaptını göndermek için iletişim adresinizi alabilir miyim? ya da siz beni ig: @saliholoji'den ekleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Evet ama bu kaçıncı mahkeme savunmasını vermeye gelmiyor ne zamana kadar ertlenir peki bu şekilde?

@muhammed köse hocam sonuçlandı mahkeme, duruşma zaptını göndermek için iletişim adresinizi alabilir miyim? Ya da siz beni ig: @saliholoji'den ekleyebilirsiniz.

@muhammed köse hocam sonuçlandı mahkeme, duruşma zaptını göndermek için iletişim adresinizi alabilir miyim? Ya da siz beni ig: @saliholoji'den ekleyebilirsiniz.

[email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Sonuç ne oldu hocam?
Bi' sonuç yok hocam, sanık 4 yıl 2 ay hapis cezası aldı ve bu çevrilerek 6250TL para cezası aldı ama zararım karşılanmadı, bunun için tekrardan dava açmaya hazırlanıyorum hocam.

Bi' sonuç yok hocam, sanık 4 yıl 2 ay hapis cezası aldı ve bu çevrilerek 6250TL para cezası aldı ama zararım karşılanmadı, bunun için tekrardan dava açmaya hazırlanıyorum hocam.

Yazık olmuş geçmiş olsun dostum. Ne yazık ki o cezayı da ödemeyecek. Tekrar itiraz edip gelir göstermediği takdir de ondan da yırtacaktır. Bizzat kendim yaşadım aynılarını.

Geri
Yukarı