Savcılığa ifade verdikten sonraki süreç nasıl işler?

sessizadam95

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bundan 3 yıl önce Instagram da bir +18 video paylaşmışım cezası varmış. 3 yıl sonra aradılar 2 ay önce polise ifade verdim bugünde savcılığa ifade verdim serbest bırakıldım. Şimdi ne olacak dava açılacak mı hakkımda? Cidden bilgili olanlar yardım edebilir mi?

Şikayetçi kimmiş, şikayet tarihi neymiş öğrendin mi ? Kovuşturmaya gerek yok diyip iptalde olabilir. Şikayetçi davacı da olabilir. Videosunu paylaştığın şahıslar şikayetçi olabilir mi ?

Şikayetçi kimmiş, şikayet tarihi neymiş öğrendin mi? Kovuşturmaya gerek yok deyip iptalde olabilir. Şikayetçi davacı da olabilir. Videosunu paylaştığın şahıslar şikayetçi olabilir mi?

Hocam şikayetçi yok Instagram otomatik algılamış zaten hesap da kapanmış sonra 3 yıl sonra kamu davası açılabilme ihtimali ile çağırdılar galiba. video birine ait değil ulusal yasaklı olan bir içerik.

Büyük ihtimal takipsizlik ile dosya kapanır, siciline işlemez. Sonucu ancak bekleyerek göreceğiz...

Kral inşallah öyle olur hayatımda hiç karakola gitmemiştim savcılığa gitmemiştim. Simdi atılan video söylemek istemiyorum ama video çocuklarla ilgili gerisini sen anla. İnternetde araştırma yapınca korkuyorum ceza alacağım diye. Video 15 20 saniye falan videonun başında normal bir şekilde motor videosu var motor ön kaldırıyor falan sonra bir anda ekrana o icerik çıkıyor işte bende ifademde motor videosunu görmüş olabileceğimi devamını izlemeden atmış olabileceğimi söyledim.

Kral inşallah öyle olur hayatımda hiç karakola gitmemiştim savcılığa gitmemiştim. Simdi atılan video söylemek istemiyorum ama video çocuklarla ilgili gerisini sen anla. İnternetde araştırma yapınca korkuyorum ceza alacağım diye. Video 15 20 saniye falan videonun başında normal bir şekilde motor videosu var motor ön kaldırıyor falan sonra bir anda ekrana o icerik çıkıyor işte bende ifademde motor videosunu görmüş olabileceğimi devamını izlemeden atmış olabileceğimi söyledim.

Çocuk P***su mu yayinladin eğer öyleyse geçmiş olsun direk aklıma bu geliyor ayrıca cidden böyle bir şey yaptıysan da Ne düşünüpte yayınladin anlayamadim.

Yeni konular

Geri
Yukarı