Savcılık telefon numarası yaydığım için beni bulur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
18 yaş altıyım. Ciddi uğraşılır mı bu konuda?

Uğraşılır. Neden olmasın? 18 yaş altı cezadan muaf mı oluyor? Umarım uğraşır da cezanızı çekersiniz. Hem elalemin numarasını yayacaksın, bir de işin içinden cezasız sıyrılmak isteyeceksin. Yok öyle bir dünya! Cezan neyse çek. Bir de üstte belirtilmiş de bu durum KVKK kapsamına giriyordu diye hatırlıyorum. KVKK ihlalinin TCK'nın 136. maddesince iki ile dört yıl arası hapis cezası var. Size ne ceza vereceklerini bilemem de TCK'de böyle belirtilmiş.

Amacım, biraz rahatsız edip bırakmaktı. Umarım büyük sorun çıkmaz ya.

Umarım büyük bir sorun çıkar da babandan güzel bir dayak yersin. Bir daha da böyle işlere kalkışmazsın.

6 Aya kadar şikayet verilebilir, mahkemeler genelde 15 iş günü içinde iddianameyi kabul eder ve mahkeme başlar. Yani öyle 2 gün bekledim, ses seda yok diye rahata erme sakın.

Tebligatlar bazen tam manasıyla kapıya ulaşmıyor, örümcekli ve kimsenin uğramadığı posta kutularına konulabiliyor. Sonuç olarak adrese kayıt sistemi baz alınıyor. En iyi yöntem e-devlet'dir. İyi günler.

Uğraşılır. Neden olmasın? 18 yaş altı cezadan muaf mı oluyor? Umarım uğraşır da cezanızı çekersiniz. Hem elalemin numarasını yayacaksın, bir de işin içinden cezasız sıyrılmak isteyeceksin. Yok öyle bir dünya! Cezan neyse çek. Bir de üstte belirtilmiş de bu durum KVKK kapsamına giriyordu diye hatırlıyorum. KVKK ihlalinin TCK'nın 136. maddesince iki ile dört yıl arası hapis cezası var. Size ne ceza vereceklerini bilemem de TCK'de böyle belirtilmiş.

Umarım büyük bir sorun çıkar da babandan güzel bir dayak yersin. Bir daha da böyle işlere kalkışmazsın.
Ok...

ses seda yok diye rahata erme sakın.

Bu korkuyla istese de rahata eremez :D Umarım cezasını da çeker. Biz de bu yollardan geçtik ve kesinlikle ama kesinlikle bu yaşlarımızda millete hiçbir şekilde rahatsızlık vermedik ve bu tarz şeyleri aklımızdan hiç geçirmedik. Kesinlikle kişilik meselesi olduğunu düşünüyorum. Millete rahatsızlık verecek ve aradan sıyrılacak :D Yok öyle. Kız en doğrusunu yapmış, tebrik ediyorum kızı. Böylelerine anladığı dilden konuşmak lazım.

Uğraşılır. Neden olmasın? 18 yaş altı cezadan muaf mı oluyor? Umarım uğraşır da cezanızı çekersiniz. Hem elalemin numarasını yayacaksın, bir de işin içinden cezasız sıyrılmak isteyeceksin. Yok öyle bir dünya! Cezan neyse çek. Bir de üstte belirtilmiş de bu durum KVKK kapsamına giriyordu diye hatırlıyorum. KVKK ihlalinin Tck'nın 136. maddesince iki ile dört yıl arası hapis cezası var. Size ne ceza vereceklerini bilemem de Tck'de böyle belirtilmiş.

Katılıyorum.

Bunlardan korkuyorsanız böyle şeylerin yakınından bile geçmeyeceksiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı