savefrom.net güvenli mi?

atanamayanlar

Centipat
Yer
Gotham
İyi forumlar arkadaşlar. Bir video indirmek için savefrom.net kullanmak istiyorum ama indirme yapınca bilgisayara zararlı yazılım bulaşmasından korkuyorum. Bilgisi olan varsa buyursun.

Edit yapmak icin videolari buradan indiriyorum ve hicbir sorun cikartmadi bana su ana kadar. Tikladiginiz seylere dikkat ederseniz hicbir sorun cikartmaz size.
Ne gibi editler?
İyi forumlar arkadaşlar. Bir video indirmek için savefrom.net kullanmak istiyorum ama indirme yapınca bilgisayara zararlı yazılım bulaşmasından korkuyorum. Bilgisi olan varsa buyursun.
Kaliteli indirmiyor diye biliyorum dilereseniz 4K Video Downloader'a bir bakın. Böylelikle virüs konusunda da emin olursunuz.

Maksimum 720p indirmesi dışında bir sıkıntısını görmedim. Daha yükseği için Ummy diye bir programı kullanmanızı söylüyor. Onun yerine IDM veya 4KVideoDownloader kullanarak daha yüksek çözünürlüklerde indirebilirsiniz.

Siteye girmek yerine yotubeda videoyu açın www. kısmından sonraki yere "ss" ekleyin, noktanın sağına yazdığınıza dikkat edin şu şekilde:

1591379099615.png

Videoları rahatça indirebildiğimden dolayı hep bu siteyi tercih ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı