Sayfanın tamamını ekran görüntüsü olarak almak

Win 10 kullanıyorsanız herhangi programa ihtiyacınız yok. Game Bar sayesinden ekran görüntüsü yakalayabilir veya kaydı alabilirsiniz. Win+G ile açın, sol üstte olacak.

Düzenleme: Sayfanın tamamı diyormuş ben ekran görüntüsü almak istiyor sandım pardon.

Microsoft Edge tarayıcı üzerinde zaten var bu özellik. Boşuna 3. parti eklentilerle uğraşıp güvenliğinizi zedelemeyin.

1638831471588.png

1638831497316.png

Bu da örneği:
1638831515094.png

Belki bu şekilde...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tam bu şekilde yapılıyordu. Videoyu GIF haline getiriyordum konu cevaplanmış 😁

GoFullPage - Full Page Screen Capture ücretsiz hocam ne alakası var alın bakın.
"Edit" dedikten sonra değişiklikleri kaydetmek için premium hesap istiyor; aksi takdirde evet ücretsiz.
Ayrıca dalgınlık ile farkında değildi, teşekkürler dostum :D

"Awesome Screenshot" eklentisini kullanabilirsiniz. Sadece Full page ekran görüntüsünü almak için bir hesap ile giriş yapmanız gerekiyor. Google ile direkt giriş yapabilirsiniz.
Evet giriş yaptıktan sonra belirli bir izinler istiyor; mikrofonum ve kameram gibi kişisel alanlarımı ihlal eden izinler.

Nerede tam ekran görüntüsü almak istiyorsunuz web sayfasında veya herhangi bir uygulama içinden mi?
Web sayfasından...
Win 10 kullanıyorsanız herhangi programa ihtiyacınız yok. Game Bar sayesinden ekran görüntüsü yakalayabilir veya kaydı alabilirsiniz. Win+G ile açın, sol üstte olacak.

Düzenleme: Sayfanın tamamı diyormuş ben ekran görüntüsü almak istiyor sandım pardon.
Evet aynen sayfanın tamamı.
Sorun değil :)
Microsoft Edge tarayıcı üzerinde zaten var bu özellik. Boşuna 3. parti eklentilerle uğraşıp güvenliğinizi zedelemeyin.

Eki Görüntüle 1235638
Eki Görüntüle 1235639

Bu da örneği:
Eki Görüntüle 1235640
Brave Browser kullanıyorum :)

Eki Görüntüle 1235628

Belki bu şekilde...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tam bu şekilde yapılıyordu. Videoyu GIF haline getiriyordum konu cevaplanmış 😁

Uygulama on numaraymış. Konu sahibi haricinde birileri bir şey daha öğrendi 😆

Aynen öyle on numaradır. E artık destek çıkarsın, bu arada sahibinin ismi Berk(Jaex). Forumda hangi konuda ne öğreneceğin belli olmuyor dolaşmak lazım 🙃.
Gerçekten kahramanlarımsınız!
Gerçekten çok teşekkür ederim gençler!

PrtSc tuşuna bas, Paint'i aç, CTRL + V kombinasyonunu kullanarak az önce aldığın ekran görüntüsünü yapıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki bu şekilde...
Bu arada bunu ehli olmayanlar için çektim.

Hızından şüphe edenler için ışık hızında kullanım:
  1. CTRL + SHIFT + I
  2. CTRL + SHIFT + P
  3. FULLS yazıp ENTER

Evet giriş yaptıktan sonra belirli bir izinler istiyor; mikrofonum ve kameram gibi kişisel alanlarımı ihlal eden izinler.
Mikrofon ve kamera erişimini video kayıt işlemi için istiyor. Sizin yapacağınız şey ise screenshot almak. Yani video kayıt işlemiyle bir işiniz olmayacağı için erişim izni vermezseniz de çalışabiliyor.
brave_SyR5UolPL6.png

Geri
Yukarı