Saygı Nerede? Hoşgörü Nerede?

Arkadaşlar fark etmediğim birkaç büyük tartışma olmuş. Tartışmaları inceledim ve tartışmaların gerçek nedenini buldum. @171775 isimli kullanıcı ve @Mr Ragnot isimli kullanıcı başka insanların görüşlerine saygı göstermeliler. Technopat Sosyal hoşgörü ve saygı çerçevesi içinde tatlı tartışmaların olması gereken bir yerken niye bu iki kullanıcı kimseye saygı göstermiyor? Diğer kullanıcılar söylediği yanlış şeyi uyarırken niye işi tartışma(kavga) boyutuna kadar götürüyor? Bu forumda başka insanların görüşlerine saygı gösterecekseniz tartışın yoksa aynı şekilde iki tartışmada da olduğu gibi haksız düşersiniz. Lütfen biraz saygı.

@Nazım Paşa @KralGS @TerabyteForever @FurkanEmir41 @105993 @Cihatinan @DeadlyShot

Adama anlattık, Bitcoin para birimidir dedikçe adam hala illegaldir diyor hocam. Sosyal'deki üyeleri kırmak istemeyiz ama sinirlenince ben gibi tüm üyelerin tersi pistir bundan eminim.

Bu arada sayın yöneticiler, etiket bildirimleri gelmedi?

Böyle şeyler sık oluyor. Ben bir kere uyarımı yaparım, böyle olmaz diye. Sonra bir kere daha diretirlerse evet, sert çıkarım. Çünkü birisi ona para verecek ve kafasını karıştırıyorlar. Genelde bu kişiler sadece klavyeden yazıp gittiğini düşünüyorlar. O kişiyle ilgili sonuçları düşünmüyorlar. Bunu o iki kullanıcı için söylemiyorum, böyle davrananlar için söylüyorum. Şimdi bana kızacaklar ama bunun nedeni bencillik ve ego. Çünkü hata yaptıklarını kabul etmiyorlar ve her ne olursa olsun bu kendisine zarar verirse hemen onlara kötü söz söylüyor, haklarında kötü düşünüyorlar.

Böyle şeyler sık oluyor. Ben bir kere uyarımı yaparım, böyle olmaz diye. Sonra bir kere daha diretirlerse evet, sert çıkarım. Çünkü birisi ona para verecek ve kafasını karıştırıyorlar. Genelde bu kişiler sadece klavyeden yazıp gittiğini düşünüyorlar. O kişiyle ilgili sonuçları düşünmüyorlar. Bunu o iki kullanıcı için söylemiyorum, böyle davrananlar için söylüyorum. Şimdi bana kızacaklar ama bunun nedeni bencillik ve ego. Çünkü hata yaptıklarını kabul etmiyorlar ve her ne olursa olsun bu kendisine zarar verirse hemen onlara kötü söz söylüyor, haklarında kötü düşünüyorlar.

Klavyenize sağlık hocam.

Saygı, sevgi, hoşgörü her insanda olmayan şeyler. Olan insanları çok seviyorum, bazen sert görünümlü ama çok iyi bir abi var o da çok iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı