Sayısal sınıflar nasıl olur?

brthlm

Hectopat
Daha fazla  
Ben mahalle okulu sayılacak bir Anadolu lisesindeyim. Yeni nakil oldum 11.sınıfta alanlara ayrıldık ama serseri kaynıyor okul. Derste bugün hocaya atar yapan elemanı mı dersin, millete laf atan mı hepsi var. Eşit ağırlıktaydım ama bugün gidip müdür yardımcısından sayısal sınıfa aldırdım. Sayısal sınıfta bu tür insanlar daha mı nadirdir bilen biri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende sayısaldayım alakası yok bölümle insanların eşit ağırlıktaki insan tip sayısaldada var bende eşit ağırlığa geçmeyi düşünüyorum hocam.

Bende sayısaldayım alakası yok bölümle insanların eşit ağırlıktaki insan tip sayısaldada var bende eşit ağırlığa geçmeyi düşünüyorum hocam.

Hocam ben mühendislik istiyorum sayısalda kalmam lazım. Sayısalda daha rahat olmaz mıyım çevre açısından? En azından dersle ilgilenen kişiler olur.

Hocam ben mühendislik istiyorum sayısalda kalmam lazım. Sayısalda daha rahat olmaz mıyım çevre açısından? En azından dersle ilgilenen kişiler olur.

Sayısaldaki ve eşit ağırlıktaki tipler ayni karakter bakımından fark yok onu diyorum fakat zaten sayısala geçmişsiniz.

Geri
Yukarı