Sayısalda 130.000 için gerekenler

Josquas

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Önümüzdeki sene sayısaldan sınava gireceğim ve hedefim 130.000 civarları. Mesleki alanda yeterli olmama rağmen derslerimden gerideyim. Sayısalda 130.000'e girebilmek için kaç net yapmam gerekiyor? Benden büyük, tecrübeli ağabeylerim ve arkadaşlar yardımcı olursa teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya bazıları öyle diyor bazıları çok fazla çalışman gerekli diyor baya arada kaldım. En azından hedefim belli olsun diyorum kaç net yapmam gerektiğini bileyim diyorum.
Hedefini belli tut. Çalış. Elinden gelenin en iyisini yap. Yaparsın. Ben de 2 sene girdim sistem kötüydü daha da mahvetmişler. Tercih yaptım olmazsa seneye bir daha gireceğim. Önemli olan hedefin.
Tahminimce Yazılım veya Bilgisayar mühendisliği istiyorsun. TYT de türkçe matematik yap AYT de matematik ve fen yaptın mı kralsın. Matematiğe gereğinden fazla önem ver. Bu seneki soruları kesinlikle çöz

Hedefini belli tut. Çalış. Elinden gelenin en iyisini yap. Yaparsın. Ben de 2 sene girdim sistem kötüydü daha da mahvetmişler. Tercih yaptım olmazsa seneye bir daha gireceğim. Önemli olan hedefin.
Tahminimce Yazılım veya Bilgisayar mühendisliği istiyorsun. TYT de türkçe matematik yap AYT de matematik ve fen yaptın mı kralsın. Matematiğe gereğinden fazla önem ver. Bu seneki soruları kesinlikle çöz

Çok teşekkür ederim evet Yazılım veya Bilgisayar Mühendisliği istiyorum umarım senin de istediğin gibi gönlünce olur.

Denemelerde yaptığın netlerin altında yapacaksın ona göre. Çok da kasma kendini her şey olacağına varır. Eşit ağırlıktım dille ilgili bir bölüme girdim yarıda bıraktım sonra tekrar sınava girdim edebiyat çalıştım sadece, sınavda öylesine sayısal çözdüm 150k sıralama geldi tercihimi de sayısaldan yaptım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı