Sayısalda 250 bin yapmak için günde kaç saat çalışılmalı?

9-10 onlinedı 11de okula gitmedim 12de haftada bir gün 2-3 saat fln çalıştım bi de sınava 3 hafta kala deneme çözümleri ve hızlıca bitebilecek konulara baktım 260k yaptım ilk 12 konu çarpanlara ayırma işlem yeteneği fln yeterliyse direkt ayt Mata dal asıl puan oradan geliyor fen derslerinde de tyt ayt ortak konu çok fazla beraber yürütebilirsin düzgün bi çalışmayla kasmadan 100k da yaparsın.

9-10 Online'dı 11'de okula gitmedim 12'de haftada bir gün 2-3 saat falan çalıştım bir de sınava 3 hafta kala deneme çözümleri ve hızlıca bitebilecek konulara baktım 260k yaptım ilk 12 konu çarpanlara ayırma işlem yeteneği falan yeterliyse direkt AYT mata dal asıl puan oradan geliyor fen derslerinde de TYT AYT ortak konu çok fazla beraber yürütebilirsin düzgün bir çalışmayla kasmadan 100k da yaparsın.

Sene başı kaç net yapıyordunuz TYT denemelerinde?

Sene başı kaç net yapıyordunuz TYT denemelerinde?
Ağustos ayı 56 yaptım, sınava bir ay kala girdiğimde de 58 yaptım tyt hiç çalışmadığım belli oluyor yani. Deneme çözümü izleyip sınava girince gerçek sınavda 65 yaptım. Ayt denemesi de iki kere girdim 12-13tü sınavda da 18 net fln yaptım.

9-10 Online'dı 11'de okula gitmedim 12'de haftada bir gün 2-3 saat falan çalıştım bir de sınava 3 hafta kala deneme çözümleri ve hızlıca bitebilecek konulara baktım 260k yaptım ilk 12 konu çarpanlara ayırma işlem yeteneği falan yeterliyse direkt AYT mata dal asıl puan oradan geliyor fen derslerinde de TYT AYT ortak konu çok fazla beraber yürütebilirsin düzgün bir çalışmayla kasmadan 100k da yaparsın.

TYT mat kaç net geldi hocam.

TYT mat fonksiyonlar hariç bitirdim sayılır.

TYT mat kaç net geldi hocam.

TYT mat fonksiyonlar hariç bitirdim sayılır.
Tyt mat 14 ayt 12 yaptım ama problem çözmedim sene boyunca en az 11-12 soru geliyor oysa akıllı çalışıp gerekli yerlere önem verirsen istediğin sıralama kolay emin ol. Ayt mühim senin için.

Geri
Yukarı