Sayısalda zorlanıyorum

Fizik gerçekten garip bir ders hele lisede. Bize okullarda genelde düz mantık düşünmek öğretildiği için fizikte zorlanıyoruz. Formül veriyorlar yapın diyorlar öyle de olmuyor sorular.
Bize formülü çıkarmayı öğretmişlerdi bir yere kadar 🙂 Neden formülün böyle olduğu üzerinde durmuştu hoca.

Bize formülü çıkarmayı öğretmişlerdi bir yere kadar 🙂 Neden formülün böyle olduğu üzerinde durmuştu hoca.
Böyle hocalara hiç denk gelmedim. Keşke gelseydim. Şanslısınız.
Sayısal rakiplerin çok çalışıyor ben bu çalışmaya dayanamadığım için dile geçtim eğer gerçekten çok çalışabiliyorsan seç.
Sayısalcıların yarısı aile zoruyla sayısal seçmiştir. Sayısalı seven biri günde 5-6 saat çalışmayla (9. ve 10. sınıfta yattıysa) çok rahat 25k yapar. Sayısalcılar üstün zekalı değil. Hatta çoğu zeki değil ama akıllı, çalışmayı biliyor.

Sayısalcıların yarısı aile zoruyla sayısal seçmiştir. Sayısalı seven biri günde 5-6 saat çalışmayla (9. ve 10. sınıfta yattıysa) çok rahat 25k yapar. Sayısalcılar üstün zekalı değil. Hatta çoğu zeki değil ama akıllı, çalışmayı biliyor.
Ben kendim seçtim yazılım istiyordum 9-10 da çok başarılı bir öğrenciyim tyt ye şuan girsem 90 yapabilirim ama aytde çok zorlandım çünkü 5-6 saat çalışabilcek bir insan değilim taş çatlasın 2 saat.

Ben kendim seçtim yazılım istiyordum 9-10 da çok başarılı bir öğrenciyim tyt ye şuan girsem 90 yapabilirim ama aytde çok zorlandım çünkü 5-6 saat çalışabilcek bir insan değilim taş çatlasın 2 saat.
Sorununuz süre. 5-6 saat ders çalışmak benim okulumda -Ankara’da iyi bir devlet lisesi- ve dershanemde -herkes derece potansiyelliymiş gibi davranan hocalar- başlangıç seviyesiydi. Benim arkadaşlarım günde 10 saati görürdü.

Çoğu salak bir kısım normal son kısmında normal üstü zeka var.

Yeni konular

Geri
Yukarı