Sayısaldan dile geçme

daigakusei

Femtopat
Yer
Japonya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben fen lisesi okuyorum 12. sınıfa geçtim, 11. sınıfta hiç çalışmadım çok tembelim, hayatım boyunca hep tembeldim çalışmadan bir şekilde fen lisesi kazandım bende bilmiyorum.
Ben ingilizceyle hep iç içeydim şu anda bölüm değiştirsem mi diye düşünüyorum AYT çalışması çok yorucu o azimi kendimde göremiyorum ingilizceye geçsem rahat eder miyim? İngilizcem B1+ seviyelerinde, ve bakınca İngilizce öğretmenliğinin maaşı iyi ve KPSS'de çalışırsam derece yaparım diye düşünüyorum sizce ne yapmalıyım bilen arkadaşlar cevap verebilir mi?
Ailemdekiler kapasiteni harcıyorsun diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendinde çalışma potansiyelini görmüyorsan sadece kendini yormuş olursun. Düzenli bir şekilde çalışırsan iyice geliştirip güzel bir noktaya gelebilirsin. Tabii en sonunda KPSS ile atanmaya çalışmak da ayrı konu.

Bir fen lisesi mezunu ve sayısalcı olarak sınava girdim ve dilden tercih yaptım. Dile çalışmadan bile yapabilirsiniz hocam. TYT ve AYT sayısal olarak çalışın dil zaten otomatik olarak geliyor eğer İngilizce ile ilginiz var ise.

Bir fen lisesi mezunu ve sayısalcı olarak sınava girdim ve dilden tercih yaptım. Dile çalışmadan bile yapabilirsiniz hocam. TYT ve AYT sayısal olarak çalışın dil zaten otomatik olarak geliyor eğer İngilizce ile ilginiz var ise.
Dün YDT 2022 çözdüm 40 civarı net yaptım bu yetmez gibi 1 senede yükseltilir mi? TYT 60 civarındayım.
(Bilmediğim kelimeler fazla fazla vardı çalışmak lazım bence)

Geri
Yukarı