Sayısal'DS 7,5 ayda 150k sıralama yapılır mı?

Hocam şu an 20 netlerdeyim aşırı düşük farkındayım ama bizim dershane işlemediğimiz konulardan deneme yaptığı için böyle oldu. Herkesin sonucu kötü geldi.

Hocam peki sizce güde 6 saat çalışma ile başarabilir miyim? 3 saat TYT 3 saat AYT?
Netler biraz düşük kalmış bence. Konu eksiğiniz olabilir, onları güzelce tespit edip kapatmaya çalışın hocam. Bence 6 saatin üstünde çalışmalısınız yetiştirmek için. Mezuna kalmışsınız zaten, evde bol bol vaktiniz vardır. Normalde AYT’ye ağırlık ver derdim ama TYT netin biraz düşük. TYT netleri yükselene kadar ortak götür bari. AYT denemelerinde kaç net yapıyorsun?

Netler biraz düşük kalmış bence. Konu eksiğiniz olabilir, onları güzelce tespit edip kapatmaya çalışın hocam. Bence 6 saatin üstünde çalışmalısınız yetiştirmek için. Mezuna kalmışsınız zaten, evde bol bol vaktiniz vardır. Normalde AYT'ye ağırlık ver derdim ama TYT netin biraz düşük. TYT netleri yükselene kadar ortak götür bari. AYT denemelerinde kaç net yapıyorsun?

Hocam dershane daha AYT denemesi yapmadı. Zaten TYT'de fazla konu eksiğim vardı. 2M civarı kötü bir sıralama yapmıştım. Buna rağmen başarabilir miyim? Bugün olan denemede 35 net yapmıştım. Evde kendim deneme yapmıştım.

Hocam dershane daha AYT denemesi yapmadı. Zaten TYT'de fazla konu eksiğim vardı. 2M civarı kötü bir sıralama yapmıştım. Buna rağmen başarabilir miyim? Bugün olan denemede 35 net yapmıştım. Evde kendim deneme yapmıştım.
Önce konu eksiklerini tamamla hocam, eksik fazlayken denemeye girince moralin bozulur.

Bu sene TYT de kaç net yaptın?

Aşırı kötü hocam hatırlamıyorum. 2M civarı bir sıralama yapmıştım. Hedefim bu yıl 150k buna rağmen başarabilir miyim? Bugün yaptığım denemede 35 neti gördüm.

Önce konu eksiklerini tamamla hocam, eksik fazlayken denemeye girince moralin bozulur.
Tamamdır hocam sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı