Scheker Memory foam alınır mı?

Sckehers ayakkabılar çok dayanıksız oluyor. En azından benim aldığım 3 çift dayanıksızdı. 2 sinin kisa sürede topuk kısmı aşindi, sungerleri dışarı çıktı. Diğeri de giydikten kısa süre sonra böyle şekli kaydi, görüntüsü bozuldu. İkisini Türkiye'den diğerini İngiltere'den almıştım. Ben şahsen önermiyorum. Ama memory foam olayi çok iyi, ayakkabılar çok rahat gerçekten.

Hocam skechers tamamen şans işi bende 3 tane var. 1 tanesi 3 yıldır sapasağlam diğer 1 tanesini yeni aldım. Geçen sene aldığım ise topuk kısmı paramparça oldu hemen. Ama ayak sağlığı açısından çok iyi yokmuş gibi

Gencler, biraz arastirma yaptim, maalesef skechers' ayakkabilarin Türkiye'de uretilenlerinde kalite problemi oluyormus, dolayisiyla bende amazon.de'den ayakkabi getirttim. Ayrica hem de daha ucuza denk geldi.

Skechers Air court - 2350 TL (Türkiye fiyati)
Skechers Air court - 1300 TL + gumruk (Almanya)

Dun elime ulasti, gayet kaliteli ve cok rahat, sahsen ben tavsiye ederim.

UNO modelini de sipariş ettim, 1-2 gune elime ulasıcak. Merak ettiginiz bir şey varsa sorabilirsiniz.

F'yı,

Evet soru basit, sheckers Memory foam alınır mı sizce?
Alınmaz. Başta rahat gelse de fazla yürüyor veya ayakta duruyorsan bağlara daha fazla yük binmesine ve ayağının daha fazla yorulmasına neden oluyor genelde. Ayrıca çoğu modeli hem uzun ömürlü ve kaliteli değildir hem de büyük markaların ürünlerinin "benzerlerini" yapmakla ünlü bir markadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı