Scooter önerisi

iixerrray

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Scooter alacağım fakat hangi marka almalıyım kararsız kaldım. Segway veya RKS düşünüyorum. Yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem 10.000'e kadar cikiyor elektrikli scooter.

Segway ninebot D18e modelini düşünüyorum. Veya RKS A3 düşünüyorum fakat arıza şikayeti olan çok kişi var. Himo L2 de alabilirim. Hangisi daha iyi segway D18e mi yoksa Xiaomi himo L2 mi?
Bütçe il ve kaç cc istiyorsun?

Bütçeniz nedir?

Arkadaş sanırım elektrikli scooter istiyor konuyu yanlış yere mi açmış acaba? Segway elektrikli scooter üreticisi.

Son düzenleme:
Bütçem 10.000'e kadar cikiyor elektrikli scooter.

Segway ninebot D18e modelini düşünüyorum. Veya RKS A3 düşünüyorum fakat arıza şikayeti olan çok kişi var. Himo L2 de alabilirim. Hangisi daha iyi segway D18e mi yoksa Xiaomi himo L2 mi?
Bunun gücü de iyi bataryası da, kimden izlesem torkunu ve kalitesini övüyor. 10999TL ama bence çok iyi scooter.

Benim aklımda Xiaomi ve segway var çünkü yetkili servisi bildiğim çoğu yerde var. Uzun kullanım istiyorum.

Xiaomi'ya da segway alacağım hangi marka daha iyi (özellikle yetkili servis açısından)
Bunun gücü de iyi bataryası da, kimden izlesem torkunu ve kalitesini övüyor. 10999TL ama bence çok iyi scooter.

Son düzenleme:
@deleteren @cinar_yasarrr
Giddy nasıl peki? Veya ego2 veya mobil urban, ben segway D18e, segway E2 veya himo L2 düşünüyorum. Okai veya Onvo da olabilir.
Cybersoul x3 pro OKAI markası tarafından yapılmış ve OKAI gerçekten kaliteli bir marka. OKAI ES10 lite düşünebilrisin A101'de 11.200TL. himo l2 tavsiye etmiyorum çünkü bluetooth özelliği vb. yok. Ben okai tavsiye ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı