Xiaomi Scooter vs Segway Scooter

iixerrray

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Segway Scooter veya Xiaomi Scooter alacağım. Hangi marka daha iyi acaba yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi bazı modelleri segway tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. Yazdığınız modellere bakarsak bu ikisi arasında segway derim. Eğer seçeneklerde pro serisi olsaydı Xiaomi diyecektim.

Segway e baktım fakat cidden yedek parça konusunda sıkıntılı gibi. Xiaomi himo L2 tercih edeceğim sizce nasıldır?

Xiaomi bazı modelleri segway tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. Yazdığınız modellere bakarsak bu ikisi arasında segway derim. Eğer seçeneklerde Pro serisi olsaydı Xiaomi diyecektim.

Segway e baktım fakat cidden yedek parça konusunda sıkıntılı gibi. Xiaomi himo L2 tercih edeceğim sizce nasıldır?

Yedek parça sıkıntısı ve fiyat sıkıntısı var dedim ama başta değil mi :)

Tercih edilen model dahil yanılmıyorsam birkaç modeli zaten Segway tasarlayıp üretti biliyorum. Eğer öyle ise yedek parça sıkıntısı olmayan bir Segway alınmış olur.

Uzun süre cevap veremedim çünkü sitenin sunucuları çok sıkıntılı, sürekli 502 hatası veriyor.

Yedek parça sıkıntısı ve fiyat sıkıntısı var dedim ama başta değil mi :)

Tercih edilen model dahil yanılmıyorsam birkaç modeli zaten segway tasarlayıp üretti biliyorum. Eğer öyle ise yedek parça sıkıntısı olmayan bir segway alınmış olur.

Uzun süre cevap veremedim çünkü sitenin sunucuları çok sıkıntılı, sürekli 502 hatası veriyor.

Sanırım himo L2 alacağım çünkü üreticisi segway, yazılımı ve tasarımı Xiaomi yapmış. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı