Scottish fold kedimin gözü sulanıyor

serobabay51

Femtopat
Daha fazla  
Scotish fold kedim var daha 5 aylık gözü sürekli sulanıyor ve akıyor anlayan gerçekten birileri varsa yazabilir mi? Bir sıkıntısı var mıdır? Veterinere hemen götürmek istemiyorum biraz anlarsınız beni gereksiz fazla ücret istiyorlar veteriner en son çarem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fazla ücretten korkuyorsun scottish fold cinsi gibi hastalığa meyilli bir kedi almayacaktın hocam.

Kedi bakmak zengin işi oldu parası olmayan kedi bakmamalı sonra hasta oluyor yazık oluyor. Gerçekten çok pahalı benim durumun yetiyor ama başkalarını bilemem iç dış parazit olmuş 750TL.

Kedi bakmak zengin işi oldu parası olmayan kedi bakmamalı sonra hasta oluyor yazık oluyor. Gerçekten çok pahalı benim durumun yetiyor ama başkalarını bilemem iç dış parazit olmuş 750TL.

Hacı en iyisi apartmanda beslemek apartmanda beslediğim 8 tane kedim var arada geliyorlar kalorifer altında uyuyup çıkıyorlar mis gibi sadece mama ücreti var.

Scotish dediğiniz kedi cinsi sırf tatlı gözüküyor diye genetik hastalıklı kedilerin çiftleşmesinden geliyor. Yani zaten hasta. Gidin veterinere baksın. Bir daha da scotish almayın. Hatta direk hayvan almayın gidin sahiplenin.

gözlerinde şişme varmı?
Hayır şişme yok

Fazla ücretten korkuyorsun scottish fold cinsi gibi hastalığa meyilli bir kedi almayacaktın hocam.
Fazla ücretten korkmuyorum canım benim kolay çözümü bilen besleyen birisi varsa veterinere götürmeden de çözebilir miyim diye bakıyorum yoksa en son çare götürücem zaten bilgin yoksa yorum yapma

Her aşısı yapılı bu sorunu da evde çözme şansım yoksa zaten götürücem lütfen soruyu anlayarak okuyun öyle cevaplayın

Veterinere götürün evde pek bir şey yapamazsın ciddi hastığı olabilir enfeksiyon kapabilir gözü.
Teşekkürler

Son düzenleme:
Hayır şişme yok.

Fazla ücretten korkmuyorum canım benim kolay çözümü bilen besleyen birisi varsa veterinere götürmeden de çözebilir miyim diye bakıyorum yoksa en son çare götüreceğim zaten bilgin yoksa yorum yapma.

Her aşısı yapılı bu sorunu da evde çözme şansım yoksa zaten götüreceğim lütfen soruyu anlayarak okuyun öyle cevaplayın.

Hocam evde yapacak bir şey yok pamuğu ılık çaya batırıp gözünü silebilirsiniz. Ama tavsiyem veterine götürün ciddi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı