Scptoolkit Bluetooth'u esir aldı

Hudelfa55

Hectopat
Arkadaşlar elimde bulunan Dualshock 3'lerden birini bilgisayara kablosuz bağlamak istedim ve becerdim de. Ancak bunu yaparken spctoolkit programını kullanmak gerekiyor ve bende kullandım. Yalnız sorun şu ki, artık Dualshock 3'ü de sildim, Scptoolkit programını da. Fakat program hala Bluetooth'umu salmadı ve hiçbir şekilde ne adaptör gözüküyor ne de Windows'ta Bluetooth.
Scptoolkit Bluetooth (host) diye bir şey vardı Bluetooth ayarlarında bunu kaldır dediğimde bir türlü kaldırmıyordu, artık kaldırıyor fakat bilgisayarı kapa aç yapınca yeniden geliyor. Üstelik Windows menüsünde Bluetooth gözükmüyor bile.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar elimde bulunan Dualshock 3'lerden birini bilgisayara kablosuz bağlamak istedim ve becerdim de. Ancak bunu yaparken spctoolkit programını kullanmak gerekiyor ve bende kullandım. Yalnız sorun şu ki, artık Dualshock 3'ü de sildim, scptoolkit programını da. Fakat program hala Bluetooth'umu salmadı ve hiçbir şekilde ne adaptör gözüküyor ne de Windows'ta Bluetooth.
Scptoolkit Bluetooth (host) diye bir şey vardı Bluetooth ayarlarında bunu kaldır dediğimde bir türlü kaldırmıyordu, artık kaldırıyor fakat bilgisayarı kapa aç yapınca yeniden geliyor. Üstelik Windows menüsünde Bluetooth gözükmüyor bile.

Eki Görüntüle 692462

Bluetooth driverını tekrardan yükleyin.

Arkadaşlar saatlerce hatta günlerce uğraştım. Tüm çözüm yolları yalan dolan oldu. TEK ÇÖZÜM FORMAT oldu. KONU KAPATILABİLİR.

Arkadaşlar saatlerce hatta günlerce uğraştım. Tüm çözüm yolları yalan dolan oldu. Tek çözüm format oldu. Konu kapatılabilir.

Abi çözümü çok basitti aygıt yöneticisnden evrsensel seri yolu denetleyicisi diye bir yer var içinde bcm diye başlayan 1 tane sürücü var ona basıp güncelle dediğin zaman geri geliyor ve o bcm de gidiyor sistemden.

ScpToolkit driver Installer programını açıp ınstall Bluetooth driver ınstall, DualShock 3 driver, Force driver Installation tiklerini seç ve uninstall yapıp bilgisayarı yeniden başlat. Bu işlemler Bluetooth servisinin çalışması için yeterli olması gerekir.

İkinci çözüm aygıt yöneticisi'ni aç ve üst sekmeden görünüm > gizli aygıtları göster seçeneğini aktif hale getir Bluetooth başlığını genişlet tüm sürücülere sağ tık > cıhazı kaldır yap ardından bilgisayarı yeniden başlat Bluetooth driverları yeniden yüklenmiş olacak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı