Windows 10'un Bluetooth'u Neden Kötü?

berk1937

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Super Mario World
Windows 10'da 2 kulaklık denedim ikisinde de kulaklığı stereo olarak kullanamıyorum. Ses geliyor, ses geç geliyor, hiç gelmiyor vs. saçma sapan uğraşıyoruz. Hands Free diye bir seçenek çıkıyor, bir de o çıldırtıyor.

Apple'ın bluetooth yazılımı ve aksesuar etkileşimi bu kadar iyi iken neden Microsoft geliştirmek için uğraşmıyor, yoksa benim bluetooh kartım ve sürücüsü ile mi ilgili?

Hadi tartışalım.

Benimle aynı sorunu yaşayıp da çözmüş olanlardan desteklerini bekliyorum.

Bluetooth'um:
Broadcom 43142
USB\VID_04CA&PID_2006&REV_0112

Sürücü sürümü: 12.0.1.410
Sürücü önerilerine de açığım.

Windows 10'da 2 kulaklık denedim ikisinde de kulaklığı stereo olarak kullanamıyorum. Ses geliyor, ses geç geliyor, hiç gelmiyor vs. saçma sapan uğraşıyoruz. Hands Free diye bir seçenek çıkıyor, bir de o çıldırtıyor.

Apple'ın bluetooth yazılımı ve aksesuar etkileşimi bu kadar iyi iken neden Microsoft geliştirmek için uğraşmıyor, yoksa benim bluetooh kartım ve sürücüsü ile mi ilgili?

Hadi tartışalım.

Bluetooth'um:
Broadcom 43142

Siz yine iyisiniz bende sürücü sorunu var Bluetooth kullanınca mavi ekran alıyorum.

Hadi tartışalım.

Bluetooth'um:
Broadcom 43142

12.0.1.1011 bu sürümü en günceli. Bu sürümü dene.

Mümkünse link alabilir miyim? Buradan indirdiklerimin hiçbiri kurulmuyor ."inf" doyasını seçerek. Hepsi hata verdi.

@Handsome Reis Mikrofonlularda böyle sorun oluyor galiba, Hands Free diye bir seçenek ve Stereo seçeneği çıkıyor. Ama Stereo genelde çalışmıyor, Hands Free'den gelen ses de felaket ötesi.

Yalnız buradan .exe olarak iniyor, antivirus türevi şeyler kullanmıyorum, sıkıntı olmasın?
Yalnız buradan .exe olarak iniyor, antivirus türevi şeyler kullanmıyorum, sıkıntı olmasın?
Yükle bende öyle kurdum sürücülerimi ya da drivers klasörüne gir ordan inf dosyasına sağ tıkla ve yükle seçeneğine tıkla.

DriverPack Solution gibi sürücü güncelleyicilerin sitesinden sürücü indirmeyi pek sağlıklı bulmuyorum. Yanlış veya hasarlı sürücü olabiliyor ve bu sistem stabilitesini bozuyor.

Bluetooth sürücünüzü güncelleyecekseniz "Aygıt Yöneticisi" üzerinden seçip "Sürücüyü Güncelle" yazan butona basmanız yeterlidir.

Geri
Yukarı