Scratch nasıl yapılır?

648158

Centipat
Merhaba arkadaşlar Scratch yapmak istiyorum (bilgisayardan) nasıl yapabilirim örnek olarak şu mesela.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Veya Sagopa Kajmer'in müzikleri gibi;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkür ederim şimdiden.

Hangi programla müzik icra ettiğinizi bilmiyorum ancak FL Studio'da sırf bunun için bir plugin var: Gross Beat.

Bu arada Sagopa scratchleri bilgisayarın aksine gerçek ortamda turntable üzerinden yapıyor, onun şarkılarındaki gibi ses elde etmeniz zor olabilir.

Merhaba arkadaşlar Scratch yapmak istiyorum (bilgisayardan) nasıl yapabilirim örnek olarak şu mesela.

Veya Sagopa Kajmer'in müzikleri gibi;

Teşekkür ederim şimdiden.

Sago gibi yapamazsın.

Sago gibi yapamazsın.

Örnek olarak hocam.

Hangi programla müzik icra ettiğinizi bilmiyorum ancak FL Studio'da sırf bunun için bir plugin var: Gross beat.

Bu arada sagopa Scratch'leri bilgisayarın aksine gerçek ortamda turntable üzerinden yapıyor, onun şarkılarındaki gibi ses elde etmeniz zor olabilir.

Hiç müzik yapmıyorum ama hobi olarak başlayabilirim.

Hangi programla müzik icra ettiğinizi bilmiyorum ancak FL Studio'da sırf bunun için bir plugin var: Gross beat.

Bu arada sagopa Scratch'leri bilgisayarın aksine gerçek ortamda turntable üzerinden yapıyor, onun şarkılarındaki gibi ses elde etmeniz zor olabilir.

Örnek video var mı peki?

Hiç müzik yapmıyorum ama hobi olarak başlayabilirim.
DJay gibi telefon uygulamaları da var bu iş için bu arada. Yalnız haberiniz olsun hiçbirinin gerçek turntable kadar verimli olmayacağını düşünüyorum.

Örnek video var mı peki?
Bu videoyu izlemedim ancak yardımcı olabileceğini düşünüyorum;

Son düzenleme:
Djay gibi telefon uygulamaları da var bu iş için bu arada. Yalnız haberiniz olsun hiçbirinin gerçek turntable kadar verimli olmayacağını düşünüyorum.

Bu videoyu izlemedin ancak yardımcı olabileceğini düşünüyorum;

Teşekkürler.

Geri
Yukarı