Script Merger güvenli mi?

Attığınız VT linki Android Test Paketi, Script Merger ile bir ilgisi yok. Script Merger'ın içerisinde de olmaması gerekli, konu sahibi arkadaş yanlış yerden indirip indirmediğini kontrol etsin eğer paketten bu çıkıyorsa.

Attığınız VT linki Android Test Paketi, Script Merger ile bir ilgisi yok. Script Merger'ın içerisinde de olmaması gerekli, konu sahibi arkadaş yanlış yerden indirip indirmediğini kontrol etsin eğer paketten bu çıkıyorsa.
Hocam arkadaşın ilk linkte attığı dosya bu kontrol edebilirsiniz ordan aldım linki.
Arkadaşın attığı hybird analys raporundaki dosyayla vt sonucundaki dosya farklı olunca sormuştum fakat cevap vermemişti.

Aşağı kısımdaki raporda error vermiş tekrar rapor alın hocam.
Ve dosyayı ZIP olarak değil de exe dosyası falan varsa onu taratın kesin sonuç alırız.

RAR olarak yüklediğimde hata veriyor alt kısımdaki raporlar.
Sadece dosya içinde ki exe dosyalarını yükledim
1.
2.
Dosya içinde 4 farklı exe dosyası vardı 1 tanesi temiz çıktı 2. 100 MB'den büyük olduğu için yükleyemedim.

RAR olarak yüklediğimde hata veriyor alt kısımdaki raporlar.
Sadece dosya içinde ki exe dosyalarını yükledim.
1.
2.
Dosya içinde 4 farklı exe dosyası vardı 1 tanesi temiz çıktı 2. 100 MB'den büyük olduğu için yükleyemedim.

Hocam attığınız vt linkindeki dosya farklı bir dosya yanlışlıkla mi attınız?

Attığınız vt linki Android test paketi, script merger ile bir ilgisi yok. Script Merger'ın içerisinde de olmaması gerekli, konu sahibi arkadaş yanlış yerden indirip indirmediğini kontrol etsin eğer paketten bu çıkıyorsa.

İndirmiş olduğum site bu

Hocam attığınız vt linkindeki dosya farklı bir dosya yanlışlıkla mi attınız?

Hayır 1. linkte ki script merger exe dosyası 7Z ile sıkıştırıldığı için yüklediğimde raporlar hata veriyor. Emin misiniz temiz olduğuna zararlı oranı 75/100 olarak gözüküyor ve falcon sanbox raporları zararlı demiş.

Hayır 1. linkte ki script merger exe dosyası 7Z ile sıkıştırıldığı için yüklediğimde raporlar hata veriyor. Emin misiniz temiz olduğuna zararlı oranı 75/100 olarak gözüküyor ve falcon sanbox raporları zararlı demiş.

Çok pardon hocam hybrid linklerini karıştırmışım tekrar kontrol ediyorum.

@Dutchman hocam nexus üzerinden indiyse temizdir demişti.
Bence dosya temiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı