SCS MP ne zaman çıkacak?

• Konuyu başlatan Emri
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B

Emri

Hectopat
Yer
İstanbul
ETS 2'nin resmi multiplayeri yani SCS MP ne zaman çıkacak arkadaşlar ve sizce böyle TMP gibi 2.000 - 3.000 kişilik sunucu olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
ETS 2'nin multiplayer'ı var zaten, sen galiba oyun içi Online ne zaman gelecek diye soruyorsun? Öyle bir şey varsa bilmiyorum ama TruckersMP yeterlidir.
Var ama 3. parti. Yıllardır gelecek deniyor, yok. TruckersMP'den kimse memnun değil. Oturmuş, kalıplaşmış saçma bir düzen, yeteriz sunucular var. Tabi ücretsiz TruckersMP o ayrı mesele ama bu SCS'nin bunu yapmaması için bahane olamaz.

TruckersMP'nin yönetiminden dolayı kasım 2020 de başladığım oyunu bugün perma ban ile bitiriyorum.

Bende 2 kere ban yedim 1. de 20 Mart 18: 49'a kadar yasaklandım.
Sebep: Tokmaklama, uygunsuz sollama, pervasız sürüş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

-

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

2. de 09 nis 15:46 kadar yasaklandım(aktif banım)
Sebep: Dikkatsiz sürüş, çarpma //

2. de benim hatam da 1. kanıtları anlamadım, 1. de ne tokatlama ne uygunsuz sollama, ne de pervasız sürüş gerçekleştirdim. Ve adminleri gıçık ve inatçı, itiraz ediyorum aynı şeyi söyleyip duruyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı