SCUM alınır mı?

Aşırı overrated ve sahtekar olan bir oyun. Fragmanı ayrı bir oyun, bu ayrı bir oyun. Gerçeklik sıfır, koşma efekti ve zıplama efekti berbat. Recoil desen oraya hiç girmeyeceğim zaten, optimizasyon denilen şey neredeyse yok. Para ve zaman kaybından başka bir şey değil, oyunda yapabildiğiniz tek şey lootlamak bir de adam vurmak o kadar (Vurabilirseniz uzak mesafeden tabi...). Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Halbuki bu oyuna çok güvenmiştim... He bir de küçücük bir yerden bile zıplasanız %90'a düşüyor sağlığınız, aşırı saçma bir gerçeklik mekaniği var oyunda. Silahların sadece AK-47, AKM gibi türevleri güzel. Sniper'a hiç bulaşmayın. Umarım güzel bir güncelleme getirirler yoksa bu oyun tutmaz.

Son düzenleme:
Arkadaş daha ne gömdünüz 1 gün oldu oyun çıkalı. Survival oyun bu. Hangi survival oyun çıktığı gün mükemmeldi? Oyunu savunmuyorum ama bu kadar kötü bakmak çok tuhaf geldi bana. Optimizasyon her survival oyunda bir sorun oldu. İleride düzelteceklerini düşünüyorum. Ha oyuna hiç bir şey eklenmez, böyle kalırsa sizinle birlikte saldırırım elbet. Bekleyin biraz zaman geçsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı