SCUM alınır mı?

Bu sabah aldım ve hemen iade ettim. Bana kalırsa şuan alınmaz çok saçma olay var. Oyun güzelmi güzel güncelleme aldıkça iyileşecek ama şuan bence alınmamalı.

Valla herkes fitness'cı olmadığından kimse almaz oynamaz sanıyordum ama çok tuttu oyun. Fiyatı da süper, bence alınır.

Ne kadar PUBG de optimizasyon sorunlu olsa da, gerek fizik olsun, gerek oynanış olsun, PUBG'nin yerini tutabileceğini sanmıyorum ben. Oyunda çok detay var ve uzun sürüyor. Genel kitlenin sıkılıp arada sırada oynayacağı veya bırakacağı bir oyun olacağını düşünmekteyim.

Almayı planlıyordum ama, üst seviye sistemim olmadığı için, indirimi bekliyorum.

Ne kadar PUBG de optimizasyon sorunlu olsa da, gerek fizik olsun, gerek oynanış olsun, PUBG'nin yerini tutabileceğini sanmıyorum ben. Oyunda çok detay var ve uzun sürüyor. Genel kitlenin sıkılıp arada sırada oynayacağı veya bırakacağı bir oyun olacağını düşünmekteyim.

Almayı planlıyordum ama, üst seviye sistemim olmadığı için, indirimi bekliyorum.

Pubg ile niye kıyaslama yapıyorsun pubg ile arasında çok fark var. Scum hayatda kalma oyunu bir haritaya atlayıp çarpışma oyunu değil lütfen karşılaştırma yaparken doğru oyunla yapınız ve oyun gerçekten güzel ve daha yeni çıktı biraz daha zamanı var ve fiyatı şuan uygun ilerde fiyatı yükselebilir.

Oyunu PUBG ile kıyaslamak doğru değil. Bu oyun çok daha karışık ve detaylı. Bu aralar girmiyorum, erken erişim olduğu için sorunlar var evet. Ancak o hayatta kalma hissini veriyor. Açken nasıl yemek arıyorum varya.. :)

Zombileri kesip yenebilmesi saçma olmuş yalnız. Evet zombileri yiyebiliyoruz. :)

Pubg ile niye kıyaslama yapıyorsun pubg ile arasında çok fark var. Scum hayatda kalma oyunu bir haritaya atlayıp çarpışma oyunu değil lütfen karşılaştırma yaparken doğru oyunla yapınız ve oyun gerçekten güzel ve daha yeni çıktı biraz daha zamanı var ve fiyatı şuan uygun ilerde fiyatı yükselebilir.
Sadece, yüzlerce saat oynadığım oyunla ilgili kıyaslama yaptım, sitem etmenize gerek yok. :p

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı