Scythe Fuma 2 559 TL!

Daracık kasa AAAAAA.
'Kasayı değiştirin!'' Diye bağırasım geldi hocam.
Alt fanlar yakışmış, modelleri nedir? Stok mu?
1 tanesi kasayla birlikte gelen Frost 12 fan, diğeri de Rampage 4C-120S.

Diğer ay 3 tane sipariş edeyim, memnunsanız.
Rampage olandan bahsediyorum bir sorunu var mı? Ve 3 tane alırsam bağlantıyı nasıl yapabilirim?
MOLEX ve 3 pin bağlantısı var. 1200 RPM +-%10 ve 45.5 CFM. Vatan'da yeni versiyonunun adı 6C-120 ve 6C-121, 38 TL'ye satılıyor. Memnunum. Statik basınç bilgisi yok. Kasamda 4 adet var, memnunum baya.

MOLEX ve 3 pin bağlantısı var. 1200 RPM +-%10 ve 45.5 CFM. Vatan'da yeni versiyonunun adı 6C-120 ve 6C-121, 38 TL'ye satılıyor. Memnunum. Statik basınç bilgisi yok. Kasamda 4 adet var, memnunum baya.
MB520 kasaya aslında 1 beyaz 2 siyah güzel yakışır, beyaz olanı egzoz yaparım. Fena fikir değil gibi :)
Fan bağlantısı konusunda ise hiçbir bilgim yok desem yeridir :p Gelince elbet hallederim. Diğer ay yaparsam haber veririm :)

MB520 kasaya aslında 1 beyaz 2 siyah güzel yakışır, beyaz olanı egzoz yaparım. Fena fikir değil gibi. :)
Fan bağlantısı konusunda ise hiçbir bilgim yok desem yeridir. :p Gelince elbet hallederim. Diğer ay yaparsam haber veririm. :)
Şuna bakabilirsin fanları detaylı görmek için. MOLEX ile bağlayabilirsin, ben öyle kullanıyorum.

Şuna bakabilirsin fanları detaylı görmek için. MOLEX ile bağlayabilirsin, ben öyle kullanıyorum.

Sadece ufak bir not düşmek istiyorum.
Cümle sonuna emoji tınca nokta yerine geçiyor ve ceza almıyorsunuz, en azından 2 sene önce öyle açıklama yapılmıştı. Nokta + Emoji yapmak zorunda değiliz.

Yeni konular

Geri
Yukarı