SD 888 PUBG Mobile'de 90 FPS desteklemiyor

Umut1905ck

Decapat
Daha fazla  
Snapdragon 888 neden PUBG'de 90 FPS desteklemiyor? Bu yanıtı hiçbir şekilde bulmayorum. Lütfen destek olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bildiğim işlemci ile ilgili değil telefonla ilgili telefonlara destek gelmiş olmalı çünkü OnePlus 9 da vardı 90 FPS sanırsam.

Mi 11 oyun için güzel bir tercih, fakat stoklarda yok şu an sıfır olarak. Sorunuza gelirsek, evet 90 FPS verir.
Mi 11 ile ilgili bazı incelemeler var ısınma söz konusu hocam bazen 90 FPS altını görebilirsiniz.

Teşekkür ederim ama bazi kaynaklarda Snapdragon 888 90 FPS vermedigi yaziyor onlar doğru mu ben daha cok bilgisayar alaninda uzman olduğum için bilmiyorum.

Teşekkür ederim ama bazi kaynaklarda Snapdragon 888 90 FPS vermedigi yaziyor onlar doğru mu ben daha cok bilgisayar alaninda uzman olduğum için bilmiyorum.
Hocam şöyle bir şey görmüştüm bende, sabit 90 veremiyor diye biliyorum. Sebebi ise aşırı güç tüketimi ve ısınma diyorlardı. Oyunu 1 saat gibi bir süre oynadıktan sonra otomatik 60 a düşürüyor deniliyor, başka forumda birkac yazı gördüm.

Hocam şöyle bir şey görmüştüm bende, sabit 90 veremiyor diye biliyorum. Sebebi ise aşırı güç tüketimi ve ısınma diyorlardı. Oyunu 1 saat gibi bir süre oynadıktan sonra otomatik 60'a düşürüyor deniliyor, başka forumda birkac yazı gördüm.

Teşekkür ederim bu arslar hangi telefon almam konusunda karasizim 13.000 TL'yi gecmeyecek PUBG de sabit olmasa da 90 FPS veren (ancak bir andan 60 FPS olmayacak) 90 80 FPS civarlarinda gunluk hayatta hizlilik konusunda 1 bucuk 2 yil zorluk yaratmayacak bir telefon istiyorum.

Snapdragon 870 üstü telefonlara yönelebilirsiniz ancak 888 serisi ısınıyor diyorlar.
Bekleyin mi 12 alabilirsiniz fiyatlar uygun olursa.

Teşekkür ederim bu arslar hangi telefon almam konusunda karasizim 13.000 TL'yi gecmeyecek PUBG de sabit olmasa da 90 FPS veren (ancak bir andan 60 FPS olmayacak) 90 80 FPS civarlarinda gunluk hayatta hizlilik konusunda 1 bucuk 2 yil zorluk yaratmayacak bir telefon istiyorum.

Geri
Yukarı