SD Card önerisi

okkymnc

Decapat
Daha fazla  
Merhaba iyi Sosyaller herkese.

Sürekli olarak telefonumda ve tabletimde depolama yeri hatası alıyorum. Bilgisayarımda 1 TB hard diskim var ama yeterli olmuyor olsa bile taşıması SD Card kadar kolay olmuyor.

Hem taşıma olarak hem de depolayacağım videoları kullanabileceğim ve aktarmada da zorlanmayacağımı düşünerek SD Card almayı düşünüyorum. USB 3.0 kablom ile hızlıca bilgisayara da taşıyabiliyorum zaten.

Şimdi hem depolama önerileriniz varsa alabilirim hem de sormak istediğim bir şey var;

AliExpress'te 1 TB SD Card 200 lira civarlarına geliyor daha önce alıp kullanan memnun olan var mı alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Sürekli olarak telefonumda ve tabletimde depolama yeri hatası alıyorum. Bilgisayarımda 1 TB hard diskim var ama yeterli olmuyor olsa bile taşıması SD Card kadar kolay olmuyor.

Hem taşıma olarak hem de depolayacağım videoları kullanabileceğim ve aktarmada da zorlanmayacağımı düşünerek SD Card almayı düşünüyorum. USB 3.0 kablom ile hızlıca bilgisayara da taşıyabiliyorum zaten.

Şimdi hem depolama önerileriniz varsa alabilirim hem de sormak istediğim bir şey var;

AliExpress'te 1 TB SD Card 200 lira civarlarına geliyor daha önce alıp kullanan memnun olan var mı alınır mı?

Bunlar orjinal değil, gerçek boyutları 8-16GB arası değişiyor, içerisine yazılım atıp 1TB 512GB gibi gösteriyorlar ama gerçekle uzaktan yakından alakası yok.

Bu iki ürünü tavsiye ederim, birini Nintendo Switch OLED cihazımda diğerinide Steam Deck'imde kullanıyorum, ikisindende memnunum.

1 TB SD kartın olması gereken fiyatı 1500-2000 TL olabilir muhtemelen. 200 liraya anca 128 GB olur ki o da kalitesiz bir şey olur. Sahteleri çok meşhur bunların. Tavsiyem ise telefonunuza veya tabletinize iyi bir 128 GB SD kart almanız ve bilgisayarda da ihtiyacınız olursa 1-2 TB harici HDD veya 500/1000 GB dahili SSD almanız yönünde olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı