SD kart biçimlendirilmiyor

Zollav

Decapat
Daha fazla  
Hafıza kartım içindekileri erişmeme izin veriyor. Hatta PC'ye bile kopyalayabiliyorum ama içinden ne bir şey silebiliyorum, ne biçimlendirebiliyorum, ne de bilgisayar yönetiminden depolama kısmından silebiliyorum. Chkdsk, bütün komutlarını denedim. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

disk 2.png

disk 3.png

disk.png

hata.png

Bu rehberi dener misiniz?
Ek olarak:
Kartın türü nedir? Mİcro SD? SD?

Bu rehberi dener misiniz?
Ek olarak:
Kartın türü nedir? Micro SD? SD?

Önerinizi denedim, ama delete all partitions kısmı bende yoktu o yüzden delete yaparak içindekileri silmeyi denedim ardından formatladım.
Create kısmından tekrar oluşturdum ama hala içinde dosyalar gözüküyor, diskin adını bile değiştirdiğim halde takıp çıkardığımda eski haline dönüyor.
Micro SD bu arada SanDisk Ultra 124 GB A1.

Dosya Ekleri

• delete.png
    delete.png
    30,6 KB · Görüntüleme: 23
Önerinizi denedim, ama delete all partitions kısmı bende yoktu. O yüzden delete yaparak içindekileri silmeyi denedim ardından formatladım.
Create kısmından tekrar oluşturdum ama hala içinde dosyalar gözüküyor, diskin adını bile değiştirdiğim halde takıp çıkardığımda eski haline dönüyor.
Micro SD bu arada SanDisk Ultra 124 GB A1.
Telefondan biçimlendirmeyi denediniz mi? Ya da başka bir kart okuyucu ile deneyin.

Telefondan biçimlendirmeyi denediniz mi? Ya da başka bir kart okuyucu ile deneyin.
Aynı şey telefon içinde geçerli, telefondan biçimlendirdiğim zaman biçimlendirme tamamlandı yazıyor ama kartı okuyamıyor ve tekrar biçimlendirin uyarısı geliyor.
Başka kart okuyucu ve bilgisayarda denedim sonuç hep aynı fiziksel olarak bir hasarda almadı.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırın ve sırasıyla şu kodları girin:

1.diskpart.
2.list disk.
3.select disk x (x yerine sd kartın listedeki numarasını yazın).
4.clean.

Geri
Yukarı