SD kart olmasına rağmen '"Depolama yok" hatası

YamukAdam

Hectopat
Makaleler
4
Merhaba. Huawei Y6 2018 model telefonum var. Artık depolamamın yetmemesinden dolayı SD kart taktım ve varsayılan konumu SD kart yaptım. Hala "yeterli depolama yok" diye mesaj alıyorum sürekli. Önbelleği de temizliyorum. Ne yapabilirim?

1619382668856.png

Uygulamalar 6.37 GB gösteriyor ama sadece Trendyol ve Instagram vardır. Bu işte bir terslik var.

Merhaba. Huawei Y6 2018 model telefonum var. Artık depolamamın yetmemesinden dolayı SD kart taktım ve varsayılan konumu SD kart yaptım. Hala "yeterli depolama yok" diye mesaj alıyorum sürekli. Önbelleği de temizliyorum. Ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 992527

Uygulamalar 6.37 GB gösteriyor ama sadece Trendyol ve Instagram vardır. Bu işte bir terslik var.
Huawei'ler asla SD kart'ı kullanmaz. Siz de SD Kart'a bişey atamazsınız veya çok zor kullanarak SD kart'ı depolama yapabilirsiniz.

Ön yükleme alanını SD kart yap. Şu anki resim, video vb. şeylerini de SD karta taşı işlem tamamdır kardeşim.
Nasıl taşıyacağım ki?
Huawei'ler asla SD kart'ı kullanmaz. Siz de SD Kart'a bişey atamazsınız veya çok zor kullanarak SD kart'ı depolama yapabilirsiniz.
SD kart'ı nasıl depolama olarak kullanacağım? Yarın telefoncuya götürmek istiyorum aslında.

Varsayılan konum diye ayar yapmanız, önceki verilerin oraya taşınacağı anlamına gelmez. Bu yeni eklecekler içindir. Şu ana kadar çektiğiniz fotoğrafları, sakladığınız dosyaları SD karta atmadığınız müddetçe dahili depolama hâlâ yeterli alan yok diyecektir. Verilerinizi SD karta atın.

Varsayılan konum diye ayar yapmanız, önceki verilerin oraya taşınacağı anlamına gelmez. Bu yeni eklecekler içindir. Şu ana kadar çektiğiniz fotoğrafları, sakladığınız dosyaları SD karta atmadığınız müddetçe dahili depolama hâlâ yeterli alan yok diyecektir. Verilerini SD karta atın.
Huawei'de Verileri uygulamaları ve uygulama verilerini SD karta atamıyorsunuz. Çok denedim zamanında. :(

Varsayılan konum diye ayar yapmanız, önceki verilerin oraya taşınacağı anlamına gelmez. Bu yeni eklecekler içindir. Şu ana kadar çektiğiniz fotoğrafları, sakladığınız dosyaları SD karta atmadığınız müddetçe dahili depolama hâlâ yeterli alan yok diyecektir. Verilerinizi SD karta atın.

Hocam eskiden de yapmıştım onda uygulama indireceğim zaman hata vermiyor ve SD karta ekleniyordu. Şimdi uygulamam olmadığı halde 6.37 GB uygulama var diyor.

Depolama ekranında uygulamalara tıkladığınızda, en yüksek boyutludan en düşüğe doğru uygulamaları sıralamıyor mu? Bu şekilde inceleyebilirsiniz ne olduğunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı