SD karta veri yazılamıyor

Yer
Nazilli.
Daha fazla  
Meslek
Technopat'ta gezinmek.
İyi günler. Redmi Note 8 cihazımda Kioxia 64 GB Micro SD kart kullanıyorum fakat Free Download Manager üzerinden 4 GB'tan büyük bir dosya indirmeye çalışsam dosya inmeye başlıyor fakat SD karta veri yazmıyor. SD kart FAT32 formatında da değil exFAT formatında. NTFS yaparsam bu sefer telefon SD kart bozuk olarak algılıyor ve SD kartı sıfırlayarak exFAT yapıyor ve gene bu hatayı alıyorum. Kısaca bir kısır döngüye girdim sizce ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu linkten izleyebilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu linkten izleyebilirsiniz.

Hocam ne alaka? Amacım bu değil ki.
Sağ tıklatıp özellikler dedim ve SD kart FAT32 gözüküyor.

1646237641251.png

Biçimlendir dediğimde exFAT gözüküyor ve FAT32 seçeneği yok.

1646237677520.png

İyi günler. Redmi Note 8 cihazımda Kioxia 64 GB Micro SD kart kullanıyorum fakat Free Download Manager üzerinden 4 GB'tan büyük bir dosya indirmeye çalışsam dosya inmeye başlıyor fakat SD karta veri yazmıyor. SD kart FAT32 formatında da değil exFAT formatında. NTFS yaparsam bu sefer telefon SD kart bozuk olarak algılıyor ve SD kartı sıfırlayarak exFAT yapıyor ve gene bu hatayı alıyorum. Kısaca bir kısır döngüye girdim sizce ne yapabilirim?

Oyunların ve uygulamaların tamamını taşımak için root gerekiyordu diye hatırlıyorum yanlış olabilir.

Oyunların ve uygulamaların tamamını taşımak için root gerekiyordu diye hatırlıyorum yanlış olabilir.

Hocam amacım oyun vs taşımak değil ki. Fdm üzerinden SD kartıma film ve telefonum için ROM vb şeyleri yükleyemiyorum ama telefon hafızasına yükleyebiliyorum. Amacım SD kartın neden böyle yaptığını anlamak ve çözmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı