SD kartı takınca "sil & biçimlendir"hatası çıkıyor

SucukYiyenKurba

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, telefonumdaki SD kart bozuldu. Telefona her taktığımda "SD kart hasarlı. Biçimlendiriniz" yazısı çıkıyor. Bunu düzeltmek için internette biraz araştırma yaptım fakat hiçbir işe yaramadı. Ne yapacağımı bilmiyorum. İçindeki resimlerim önemli.

Gerek kalmadı. Bir tane program sayesinde biçimlendir demesine rağmen kurtarabiliyorum.
Hocam bir ek bilgi vereyimde benim de bozuk bir sd kartım vardı. Windowsa takınca garip bir hata veriyordu. Önce sd kartı algılıyor sonra bozuldu deyip çıkarıyordu. En fazla 2 fotoğraf falan kurtarabiliyordum. Bu hatayı pardusta deneyince çözüldüğünü fark ettim. Eğer sd kartınız bozuksa ve elinizde pardus varsa bir ihtimal sd kartın içindekileri kurtarabilirsiniz.

Hocam bir ek bilgi vereyimde benim de bozuk bir sd kartım vardı. Windowsa takınca garip bir hata veriyordu. Önce sd kartı algılıyor sonra bozuldu deyip çıkarıyordu. En fazla 2 fotoğraf falan kurtarabiliyordum. Bu hatayı pardusta deneyince çözüldüğünü fark ettim. Eğer sd kartınız bozuksa ve elinizde pardus varsa bir ihtimal sd kartın içindekileri kurtarabilirsiniz.
Bilgisayara SD kartı bağlayınca isim gözüküyor fakat depolama gözükmüyor. Sadece biçimlendirmemi istiyordu. Neyse ki bir tane program sayesinde her şeyimi sorunsuz kurtarabiliyorum.

Program ismi nedir?
EaseUS Data Recovery Wizard

Geri
Yukarı