SD karttaki dosyalar silinmiyor

Bulut1111

Hectopat
Daha fazla  
SD kartımdaki silemiyorum, değiştiremiyorum, sadece açabiliyorum. Bilgisayara bağlayınca silinmiyor, masaüstüne veya başka bir dosyaya aktaramıyorum. Ne yapabilirim düzelmesi için?

Sağ tıklayıp biçimlendirme'yi denediniz mi?
Tüm foroğraflarım vs. İçinde biçimlendiremem
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Dosyaları bilgiseyara veya telefona atabiliyorum ama sd kartın içine dosya yüklüyemiyorum veya taşıyıp düzenliyemiyorum. Biçimlendir olmuyor.
Bende atılıyo ama hepsi atılmıyo ya kaldım böyle telefonumu sıfırlicaktım fotoğrafları içine atıcaktım olmadı 4 gb yerde var
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Dosyaları bilgiseyara veya telefona atabiliyorum ama sd kartın içine dosya yüklüyemiyorum veya taşıyıp düzenliyemiyorum. Biçimlendir olmuyor.
Bende atılıyo ama hepsi atılmıyo ya kaldım böyle telefonumu sıfırlicaktım fotoğrafları içine atıcaktım olmadı 4 gb yerde var

Tüm foroğraflarım vs. İçinde biçimlendiremem

Bende atılıyor ama hepsi atılmıyor ya kaldım böyle telefonumu sıfırlicaktım fotoğrafları içine atıcaktım olmadı 4 GB yerde var

Bende atılıyor ama hepsi atılmıyor ya kaldım böyle telefonumu sıfırlicaktım fotoğrafları içine atıcaktım olmadı 4 GB yerde var

Bilgisayarın varsa içine at resim dosyalarını felan sonra sıfırla.

Micro SD kartın Yazma Koruması varmışta Onu açamıyorum nasıl açabilirim ya bilgisayarda görmüyor çözümü varda Telefondan oluyormu ya

Son düzenleme:

Geri
Yukarı