SE 2020 2 dakika arayla açılıp kapanıyor ve şarjdayken şarjı bitiyor

Arkadaşlar geçenlerde bir konu açmıştım: iPhone SE 2020 sıcaklık uyarısı verip açılınca %0 şarj gösterdi

Sıcaklık uyarısı veriyor diye, o sorunu düzelttik. Şarj bordu değişti, ama şu an da da açılıp kapanıyor 2 dakika arayla. Şarja takıyorum şarjdayken şarjı bitiyor veya saçma sapan sayılar gösteriyor. Sorun sizce ne olabilir? Teşekkür ederim.

Nerede yaptırdınız yan sanayi parça veya parçanın doğru şekilde takılmaması yüzünden olabilir.

Nerede yaptırdınız yan sanayi parça veya parçanın doğru şekilde takılmaması yüzünden olabilir.

Yetkili servis değildi öyle diyeyim hocam sorun aslında çözülmüştü sıcaklık uyarısı olayı bitmişti. Parçanın orijinal olduğunu bilmiyorum.

Şarj entegresi veya NAND arızalı olabilir.

Şarj bordu ile entegre aynı değil miydi?

Arkadaşlar geçenlerde bir konu açmıştım: iPhone SE 2020 sıcaklık uyarısı verip açılınca %0 şarj gösterdi

Sıcaklık uyarısı veriyor diye, o sorunu düzelttik. Şarj bordu değişti, ama şu an da da açılıp kapanıyor 2 dakika arayla. Şarja takıyorum şarjdayken şarjı bitiyor veya saçma sapan sayılar gösteriyor. Sorun sizce ne olabilir? Teşekkür ederim.
Hocam size FPPRO yolları gözüktü. NAND entegresi veya şarj sisteminde dengesiz şarj problemi olabilir servise vermeniz sizin için daha iyi olur.

Benim rahmetli 5S dede böyle bir şey mevcuttu çözememiştim yeni telefon alarak çözmüştüm sorunu tavsiye ederim.

Geri
Yukarı