Çözüldü SE 214 XT montajı nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kishire

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıktaki soğutucu bugün elime ulaştı. AMD soğutucumu söktüm ama videolardaki gibi vida çıkıntısı yok. Yani SE 214'ün plastik halkalarını koyacağım vidalar yok. Delikler boş gözüküyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O halkaları takacağınız plaka, stok soğutucuyu söktüğünüzde, anakartın arkasına düşer, arka kapağı açıp takın yerine.

Yerinde durmaz kasayı yan yatırıp altına bir şey koyun.
Son düzenleme:
Tamamdır çok teşekkür ederim ikinize de.

Son olarak bir sorum daha olacaktı. B550M k anakartım var. ARGBgirişini bulamadım. Yok mu acaba? Var diye biliyordum.

@Marix @Harun Emre Altun
Ne ARGB ne de RGB girişi görünüyor anakartın sitesindeki socket bilgisi fotoğrafında maalesef.

ASUS GT 301 kasam var. Anakartın arkasına montajlanmış bir aparat buldum 3pinli girişli ARGB girişine uygun bir deneyeyim inşallah olur.

ASUS GT 301 kasam var. Anakartın arkasına montajlanmış bir aparat buldum 3pinli girişli ARGB girişine uygun bir deneyeyim inşallah olur.
O kasanın çoklu fan kontrolcüsüdür. Lakin anakartta yoksa, ayrıca bir rgb fan adaptörü almanız gerekir, o da 250 liralardan başlayıp gidiyor.

O kasanın çoklu fan kontrolcüsüdür. Lakin anakartta yoksa, ayrıca bir RGB fan adaptörü almanız gerekir, o da 250 liralardan başlayıp gidiyor.

Kasamın fanları da ARGB olduğu için oraya taktım ve oldu. Soğutucu da sorunsuz çalıştı. Teşekkür ederim. 85 90 derecelerden 60 derece sabit oldu şu an. Bu kadar fark edeceğini düşünmüyordum :D

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı