SE234 soğutucu fanı kuş sesi çıkarıyor

Blaxk001

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İşlemci
5600G
Bu soğutucuyu alalı 1 ayı olmadı ve fan helikopter gibi çalışıyor ve ara sıra kuş sesi çıkarıyor ciceksepetine söylediğimde "elektronik ürünler müşterimiz tarafından teslim alındıktan sonra yeniden kullanılabilirliğini yitirdiği için iade alınamaz ve değiştirilemez." yazdılar satıcıya sorduğumda görüldü atıp yazmadı. Benim şimdi ne yapmam gerekiyor?

Kasada 2 tanede stok fan bulunuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu soğutucuyu alalı 1 ayı olmadı ve fan helikopter gibi çalışıyor ve ara sıra kuş sesi çıkarıyor ciceksepetine söylediğimde "elektronik ürünler müşterimiz tarafından teslim alındıktan sonra yeniden kullanılabilirliğini yitirdiği için iade alınamaz ve değiştirilemez." yazdılar satıcıya sorduğumda görüldü atıp yazmadı. Benim şimdi ne yapmam gerekiyor?

Kısa videonuzda ki ses fan yavaşlayıp yükselmeye başlayınca normal, o ses motordan geliyor. Ama diğer videodaki sesin fandan geldiğine emin misiniz? Fanı durdurduğunuzda ses kesiliyor mu?

Bariz şekilde bir sorun olduğu belli. Muhtemelen içerisindeki bobinde sorun var. Tüketici haklarına yaz.

gelbura.com da destek kaydı oluşturdum. Yeni fan yollayacaklarını söylediler.
Yeni fanı taktım ama şöyle bir sorunum var bu soğutucudan 3 pinli vdg bir çıkışı var onu bir önceki fana bağlayabiliyordum ama şuankinde öyle bir çıkış yok.
Bu attığım resimdeki gibi bir dönüştürücü Türkiye'de satılıyor mu?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    154,3 KB · Görüntüleme: 11

Geri
Yukarı