Sea of Thieves 2.5.0.1 Güncelleme Notları Yayınlandı!

Selamlar korsanlar,

6. Sezonun ilk büyük güncellemesinin ardından yeni macera görevine yelken açabilmek için yapılan bakım çalışmasından sonra yeni bir güncelleme notu daha yayınlandı. Daha önce de söylediğimiz gibi Forts of the Forgotten macera görevi bu güncelleme ile oyuna eklendi ve 7 Nisan tarihine kadar oynanabilir olacak. Unutmayın ki bu sınırlı süre içerisinde Macera sırasında Flameheart'ın kalelerine yönelik cüretkar kurtarma görevini tamamlayan korsanlar, görevlerinin bir hatırası olarak hizmet etmek için özel bir Unvan ve kozmetik ödül kazanacaklar.

Giderilen Hatalar
Oynanış Güncellemeleri

• Mürettebatlar artık denizlerde gerçekleşen Dünya Etkinliklerinin sabit bir rotasyonunu bulacak.​
  • İskelet Filosu ile karşılaşmayı simgeleyen uğursuz gemi bulutu, Dünya Etkinlikleri rotasyonuna geri dönüyor.​
  • Unutulmuş Kaleler Macerası geçtikten sonra, Deniz Kalelerini keşfeden ekiplerin artık hücreye erişmek için Hapishane Hücre Anahtarını bulmaları gerekmeyecek.​

Ses ve Görsel

• İskelet Gemi Etkinliğine yaklaşırken artık ses duyuluyor.
  • Deniz Kalelerinin alt katında Hayaletlerle savaşan ve eylemler gerçekleştiren oyuncular artık üst kattaki bu ses efektlerini duymayacaklar.

Korsan Mağazası

• Microsoft Store'dan Sezon Altı Yağma Bileti ve Boisterous Brigands Bundle satın alındığında, artık Game Pass indirimini doğru bir şekilde görüntüleyecek.

Performans ve Stabilizasyon

• Sea Forts Kalelerinin oyuna eklenmesiyle beraber sunucuda oluşan optimizasyon problemleri bu yama ile güncellenerek en aza indirildi.
  • Düşük özellikli donanımlarda genel istemci performansında yapılan iyileştirmeler yapıldı.
Güncelleme notlarının tüm platformlardaki boyutu:

• Xbox Series X: 5.37 GB
  • Xbox Series S: 3.2 GB
  • Xbox One X: 5.37 GB
  • Xbox One: 3.2 GB
  • Microsoft Store: 4.84 GB
  • Steam: 4.9 GB
Güncelleme notları hakkında daha fazlasına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz:

Flameheart'ın perili kıyıları olan dünya etkinliğinin kaldırılması kötü oldu bana kalırsa. Çünkü en iyi loot veren etkinliklerden biriydi. Onun dışında deniz kalelerinde farm yapmak aşırı mantıklı oldu. Bir tane depo kasası alıyorsun ve muazzam derecede ikmalin oluyor.

Flameheart'ın perili kıyıları olan dünya etkinliğinin kaldırılması kötü oldu bana kalırsa. Çünkü en iyi loot veren etkinliklerden biriydi. Onun dışında deniz kalelerinde farm yapmak aşırı mantıklı oldu. Bir tane depo kasası alıyorsun ve muazzam derecede ikmalin oluyor.
Captain Flameheart'ın dünya etkinlikleri rotasyonundan kaldırılmasına ben de üzülmüştüm ancak yapabilecek bir şey yok maalesef. Bu şekilde istediler ve böyle yaptılar. Sebep için sunucu optimizasyonunu kötü etkilediğinden bahsediyorlar ancak bence gereksiz bir sebep. İlerleyen zamanlarda geri eklenir mi bilmiyorum ancak tekrar gelmesini bekliyorum.

Heart of Fire hikâyesi için Flameheart'ın yeri çok önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı