Sea of Thieves alınır mı?

Karayip Korsanları görevlerine özel olarak bu görevler daha oyun içerisine girmeden direkt olarak ana menüden seçilip başlatılabiliyor. Bu şekilde oyuna girdikten sonra oyunun sizi başlattığı adanın hemen önünüzde bulunan yeşil çadırdaki kadın ile konuşun. Yerde bulunan kitaplar sayesinde görevlere oy vererek görevi başlatabiliyorsunuz. Ancak bir sonraki görevi yapmak için mevcut görevi tamamen tamamlamanız gerektiğini unutmayın.

Online mi oluyor bu görevler?

Aldım bu arada, indirmeye verdim.

Online mi oluyor bu görevler?
Evet oyunda her zaman Online durumdasınız. Diğer oyuncularla her zaman karşılaşabilme ihtimaliniz var. Ancak görevde yapmanız ya da teslim etmeniz gereken bir şeyi diğer oyuncular sebebiyle yapamamış bile olsanız, görevlerdeki kayıt sistemi sayesinde görevlerin belirli noktalarında sizin için kayıt noktası oluşur. Bu sebeple bir görevde belirli aşamaya gelirseniz, görevi tamamen tamamlamasanız bile görev sizin için kaldığınız yerden devam eder.

Discord sunucularından arkadaş bulup sabah akşam oynayabiliyorsunuz online bir şekilde. Tavsiye ederim ben de aldım ve pişman değilim. Hazır 30TL civarındayken alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı