Sea of Thieves oynanır mı?

tuğrahan sezer

Hectopat
Arkadaşlar Steam'den indirimle 30TL'ye bu oyunu aldım. 80 dakikanın ardından hala sevdim mi çözemedim. Oyunda güçlenme mantığı olmadığı için bana itici geliyor. Sadece kozmetik şeyler için oynuyorsun oyunu. Ama Steam yorumları vs. iyi. Yani bu oyunda benim göremediğim bir şey mi var? Anlattığı hikayeler, görevler falan mı çok iyi? Ayrıca oyunu tek başıma oynuyorum. Oyunu duruma göre iade edeceğim. Sizce ne yapmalıyım?

Arkadaşlar Steam'den indirimle 30TL'ye bu oyunu aldım. 80 dakikanın ardından hala sevdim mi çözemedim. Oyunda güçlenme mantığı olmadığı için bana itici geliyor. Sadece kozmetik şeyler için oynuyorsun oyunu. Ama Steam yorumları vs. iyi. Yani bu oyunda benim göremediğim bir şey mi var? Anlattığı hikayeler, görevler falan mı çok iyi? Ayrıca oyunu tek başıma oynuyorum. Oyunu duruma göre iade edeceğim. Sizce ne yapmalıyım?

Birlikte oynayacak arkadaşların yoksa tavsiye etmem. Tam olarak arkadaşlarla oynamaya uygun bir oyun. Bunun dışında tek başına da oynayabilirsin ama bunun için çok uzun süre oynamış olman ve PvP'ni çok geliştirmiş olman gerekiyor.

Eğer tek başınıza oynuyorsanız bence iade edebilirsiniz. 3 ve daha fazla kişi oynandığında hem atmosfer hem de oynanış çok güzel keyif veriyor ancak tek başınıza oynadığınızda sıkıcı bir oyun.

Tek başınza sıkıcıdır ancak arkadaşlarla acayip eğlencelidir Sea of Thieves'den çok daha mükemmel oyunlar oynadım ancak gerçekten en çok gülüp eğlendiğim oyun Sea of Thieves'dir.(180 saat)

Geri
Yukarı