Sea of Thieves dalgalarda bozulma

İşletim sistemi
Windows 10

Cahilim

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Sea of Thieves oyununda dalgalarda kırılmalar bozulmalar yaşıyorum, elimde iki tane video var konuyla birlikte paylaşacağım. Oyunu Xbox Game Pass üzerinden oynuyordum, kendi destek ekiplerinin talimatlarını yaparken oyunu üç defa sildim yeniden kurdum, onlar bir çözüm bulamadı. Son olarak Revo Uninstaller kullanarak tamamen kaldırdım tekrar kurdum yine düzelmedi.
Steam'den aldım oradan yükledim sorun düzelmedi. Ekran kartı sürücülerini kaldırdım yeniden yükledim sonrasında oyunu yeniden kurdum yine düzelmedi. En son buna benzer bir sorun Red Dead Redemption 2 de başıma gelince sizlere danışmak istedim. Sanırım şunu da belirtmemde fayda var, birçok oyun oynuyorum sadece bu iki oyunun denizlerinde böyle bir sorun yaşıyorum.
Sea of Thieves.
RDR 2'de yaşadığım sorunun linki, şunu belirtmek istiyorum oyunu oynamadıysanız videoda çok küçük bir spoiler görebilirsiniz.

Sistem bilgileri.
İşlemci: Ryzen 3 3100.
Ekran kartı: RTX 2060 Super.
RAM: 16 GB DDR4 3000MHz.
Anakart: B450.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı overclocklu mu? Çünkü bunun gibi görüntüler ekran kartından kaynaklıdır. MSI Afterburner indirip Core clock ve Memory clock ayarını kısmayı denedin mi?

Overclocklu değil, ekran kartında bir sorun olduğunu düşünmüyorum daha spesifik bir örnek vermem gerekirse warzone, witcher, cyberpunk, gta5 vs. bu oyunlarda da dalgalı denizler var onlarda herhangi bir bozulma olmuyor. 50 den fazla oyun oynadım sadece bu oyunlarda bir bozulma oluyor. Rdr2 de ana harita da herhangi bir bozulma olmuyordu dalga efekti sorun yaratıyor gibi görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı