Advertisement

Sea of Thieves Düşmüş Deniz Kurdu Feneri nasıl alınır?

Oğuzhan Necip Şahin

Megapat
Süper Moderatör
Katılım
4 Mart 2015
Mesajlar
3.361
Makaleler
21
Çözümler
118
Yer
Bursa, Türkiye
Selam korsanlar,

Bildiğiniz üzere yakın zamanda Sea of Thieves'de Arena modunun kapanmasıyla beraber hikâyeye ek güncellemeler ve yeni maceralar paylaşıldı. Daha da yakın bir zaman diliminde Arena Temsilcisi DeMarco'nun öldürüldüğünü öğrendik. Aşağıdaki videodan da bu durumun detaylarına bakabilirsiniz.


demarco.jpg

DeMarco'nun nasıl öldürüldüğünü yeni macera görevleriyle beraber keşfederken oyun bizlere ayrıca DeMarco'dan geri kalan özel bir fener veriyor. Bu fener oyun içerisinde ayrı bir etkileşime sahip ve diğer normal fenerler gibi işlev gören ilk eşya diyebiliriz. Şimdi gelin bu feneri nasıl alabileceğinize bir bakalım.

Düşmüş Deniz Kurdu Feneri nasıl alınır?

dusmusdenizkurdufeneri.jpg


Bu fenere sahip olabilmek için tek yapmanız gereken Deniz Kurdu Dinlencesi (Sea Dog's Rest) adasına gitmeniz. Ada sahilinde görüleceği üzere Lesedi, DeMarco'nun öldürüldüğü cesedin başında üzgün bir şekilde bekliyor. Öncelikle adada iskelet kalıntısının olduğu bölgeyi bulun ve tam olarak önünde durun.

ceset.jpg


Daha sonrasında pusulanızı alın ve tam olarak SE yönüne doğru bakarak suyun dibine dalın.

pusula.jpg


Suyun derinliklerine biraz ilerledikten sonra fenerin içinde bulunduğu sandığı görebilecek ve feneri de alabileceksiniz.

sandik.jpg


Feneri aldıktan sonra geminizden bunu kuşanarak tekrar cesedin yanına gidebilir ve feneri kaldırarak "DeMarco'yu kim öldürdü?" yazısını görebilirsiniz.

Denizlerde görüşmek üzere.
 

Yeni konular

Yukarı