Sea of Thieves eleştiri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her oyunun gerçekçi olması gerekmiyor ve bu olaylar biraz can sıkıcı.
Oyun dibine kadar gerçekçi değil ki zaten. En en en basit düzeyde gerçekçilik bu. Bu oyun böyle. Ben NFS giriyorsam ne beklediğimi bilirim, GT seviyesi araba mekaniği yok diye de oyundan puan kırmam, oyunun böyle bir vaadi olmaz çünkü.

Oyun dibine kadar gerçekçi değil ki zaten. En en en basit düzeyde gerçekçilik bu. Bu oyun böyle. Ben NFS giriyorsam ne beklediğimi bilirim, GT seviyesi araba mekaniği yok diye de oyundan puan kırmam, oyunun böyle bir vaadi olmaz çünkü.

2-3 dakika beklemek gerçekçilik ise gerçekçi olmayan oyunları tercih ederim.

[Save sistemi]
Save sistemi yok dostlar oyunda siz 10 saat kastınız diyelim loot bunu bilmeden save alamıyorsunuz çıkıp girdiğinizde oyundaki her şey gidiyor veya öldüğünüzde.
Oyun online oyun olduğundan yaptığın lootlar başkaları tarafından çalınabiliyor kendini savumayı bilmen lazım ya da kaçma işini iyi yapman lazım.

Ek olarak sen oyuna 0 beklenti ile girmiştik yazmışsın fakat oyunun ne olduğunu bilmeden girmişsin direkt. Beklentiyle alakası yok bunun.

Oyunda hikaye kısmı da var. Arkadaşlarınla yapabiliyorsun. Bence sen oyunu araştırmadan almışsın ve sana hitap etmemiş burada sallıyorsun.

Oyunda hikaye kısmı da var. Arkadaşlarınla yapabiliyorsun. Bence sen oyunu araştırmadan almışsın ve sana hitap etmemiş burada sallıyorsun.
1674893750161.png

Demek ki sorun pek bende değilmiş.

Bence oyun gerçekten güzel o fizikleri istemiyorsan Blackwake'ya da Blazing Sails oynayabilirsin.

2-3 dakika beklemek gerçekçilik ise gerçekçi olmayan oyunları tercih ederim.
2-3 dakika beklemiyorsunuz, abartmayın isterseniz. Zaten sizlik değil demek ki dedim, oyun sanki "Gemi Sürme Simulator 2018" tarzı bir oyunmuş da her yerinden gerçekçilik fırlıyormuş da artık fazla gelmiş gibi yorum yapmanız komik oluyor. İki gemi hareketi, bir de top. Bu seviyeyi de koymayacaklarsa madem, gidip drift attıralım gemilere denizde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı