Sea of Thieves abartılıyor mu?

Oyunun orijinal geliştiricisi olan Microsoft'un mağazasında 700TL.
Dostum bir konu açıyorsun konuda detay bildirmiyorsun hiç, her yeni mesajda ayrı bilgi veriyorsun, ne kast ediyorsun kim nereden bilecek Allah aşkına. Sonuç olarak Steam'de 399 TL'ye alınabiliyor, fiyat etiketi de sabit 700 TL değil.

Evet, abartılıyor. Ben hayatımda bu kadar boş bir oyun daha görmedim.

Asla abartılmıyor, fiyat açısından soruyor iseniz 399TLye alınmaz ama indirimde 199TL ye düşüyor. O fiyata kesinlikle değecek bir oyundur. Böyle basit gözüken bir oyunda onlarca farklı quest sistemi, farklı story görevleri, farklı modlar ve üstüne üstlük gayet güzel bir karayip korsanları story'si de var. Oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayarak daha kolay öğrenebilirsiniz, tercihim bilen bir arkadaşınızla birlikte oynayarak veya videolar izleyerek oyunu öğrenmeye çalışmanız olacaktır. Oyuna ilk girdiğinizde ne yapacağınız bilememeniz normaldir veya üstteki saçmalayanlar gibi ne boş oyun diyebilirsiniz, bunun nedeni oyunda çok fazla içerik ve çok fazla yapılacak şey olduğu için ne yapacağınızı bilememekten kaynaklıdır. Oyuna ısındığınız andan itibaren yüzlerce saat oynayacağınız bir deneyim kazanabilirsiniz. Oyun için genellikle arkadaşlarınızla oynayın diye tavsiye veriliyor ama oyunu belli bir seviyede öğrendikten sonra tek başına oynamak da inanılmaz keyif veriyor. Zamanında 30-60 TL ye süper bir deneyimdi ancak şimdi indirimle birlikte 199a alınca da gayet parasına değer bir oyun olacaktır. Oyun kesinlikle abartılmıyor, hatta son derece UNDERRATED.

Asla abartılmıyor, fiyat açısından soruyor iseniz 399TL'ye alınmaz ama indirimde 199TL'ye düşüyor. O fiyata kesinlikle değecek bir oyundur. Böyle basit gözüken bir oyunda onlarca farklı Quest sistemi, farklı story görevleri, farklı modlar ve üstüne üstlük gayet güzel bir karayip korsanları Story'si de var. Oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayarak daha kolay öğrenebilirsiniz, tercihim bilen bir arkadaşınızla birlikte oynayarak veya videolar izleyerek oyunu öğrenmeye çalışmanız olacaktır. Oyuna ilk girdiğinizde ne yapacağınız bilememeniz normaldir veya üstteki saçmalayanlar gibi ne boş oyun diyebilirsiniz, bunun nedeni oyunda çok fazla içerik ve çok fazla yapılacak şey olduğu için ne yapacağınızı bilememekten kaynaklıdır. Oyuna ısındığınız andan itibaren yüzlerce saat oynayacağınız bir deneyim kazanabilirsiniz. Oyun için genellikle arkadaşlarınızla oynayın diye tavsiye veriliyor ama oyunu belli bir seviyede öğrendikten sonra tek başına oynamak da inanılmaz keyif veriyor. Zamanında 30-60 TL'ye süper bir deneyimdi ancak şimdi indirimle birlikte 199a alınca da gayet parasına değer bir oyun olacaktır. Oyun kesinlikle abartılmıyor, hatta son derece underrated.

Sen bir de git de metacritic yorumlarına bak, o zaman görürsün fanboyluğun ve underratedın ne demek olduğunu.

Sen bir de git de metacritic yorumlarına bak, o zaman görürsün fanboyluğun ve underratedın ne demek olduğunu.
Metacritic yorumlarıyla bir ilgim yok, oyun eleştirmeni değilim, sevdiğim bir oyunun önerisini yaptım sadece. Fanboy hiç değilim, SoT dışında oynadığım yüzlerce oyun var. Ama senin gibi bazı insanlar oyuna girip daha 20 saat oynamadan, sanki oyunun her şeyine hakimmiş gibi böyle dışardan bakınca sanki çok dolu ama içi boş yorumlar yapınca savunasım geliyor dostum. Böyle basit bir oyunu becerememene üzüldüm açıkcası

Böyle her şeye haha emojisi atmandan, ve yaptığın basit yorumlardan hem kaç yaşında olduğun hem de oyundan anlamadığını belli ediyorsun zaten

Geri
Yukarı