Sea of Thieves Kapalı Betada

Sevdim bu işi ben. :D :D

Oyunun açık betasını oynadınız mı ? Ben oynadım ve gerçekten eğlenceli oyun özellikle gemi savaşları.
Her betasına katıldım. Hazine bul sat sıkmaya başlıyor 1-2 saat sonra. Tavuk ve domuz bulma olayı vardı sonuncu betada. Onun dışında yine sonuncusunda kafatası bulutu olan adaya giderek bir iskelet savaşları yapıyorsun. Bir süre sonra Boss geliyor ve ondan düşen anahtarla bir kapıyı açıyordun. Onun içinde dekoratif ve bir sandık vardı. Eğlenceliydi yani. Normal sürümünde çok fazla şey olacağını düşünüyorum. Bir iki yayın izler alırız herhalde. :)

Her betasına katıldım. Hazine bul sat sıkmaya başlıyor 1-2 saat sonra. Tavuk ve domuz bulma olayı vardı sonuncu betada. Onun dışında yine sonuncusunda kafatası bulutu olan adaya giderek bir iskelet savaşları yapıyorsun. Bir süre sonra Boss geliyor ve ondan düşen anahtarla bir kapıyı açıyordun. Onun içinde dekoratif ve bir sandık vardı. Eğlenceliydi yani. Normal sürümünde çok fazla şey olacağını düşünüyorum. Bir iki yayın izler alırız herhalde. :)
Xbox Game Pass'in Windows 10 içinde geçerli olduğundan eminsiniz değil mi ? Microsoft Store'de Xbox One için diyorda.

Diğer türlü alamam çünkü. :D :D

@Alp Çiçek patron çıldırmış indirime girmiş:) Ben oynayan yayıncılarda izledim ama sanki bir yerden sonra oyun bildiğin ya bitiyor ya tekrara düşüyor. Biraz daha düşmesi dediğin baya bir düşmesi lazım bence:)

@Alp Çiçek patron çıldırmış indirime girmiş:) Ben oynayan yayıncılarda izledim ama sanki bir yerden sonra oyun bildiğin ya bitiyor ya tekrara düşüyor. Biraz daha düşmesi dediğin baya bir düşmesi lazım bence:)
Düşmesi şart. Full sürümde çok şey olacaktır eminim ama fiyatını yine haketmez. Bu arada Microsof'un kaç kere revizyona gidildiği görülmüş. :)

Oyun çıkalı baya oldu ama yinede sorayım. Ne düşünüyorsunuz oyunla ilgili ? Ben pek beğenemedim içerik baya az olduğundan dolayı.
Gamepass ile 14 gün deneyen arkadaşlarım var, alıp oynayalım birlikte diyorum kimse yanaşmıyor hepsi iki hafta içerisinde oyundan sıkılmış.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı