Çözüldü Sea Of Thieves kapanma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BZC

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu yeni aldım, ilk başlarda hiçbir sıkıntı yoktu ama oyun sonradan kapanmaya başladı. Çökmüyor, her açtığımda 15 dk içinde bir anda gidiyor oyunu kapatıyor. Donanımsal bir sıkıntı olacağını sanmıyorum, GTX 1080 kullanıyorum. Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ediyorum.

Çözüm
Bu şekilde oyundan atmıyor ama Alt+Tab atılmıyor sadece oyun oluyor ekranda arkadaki hiçbir şeye ulaşılmıyor. Discord falan açık kalıyor ama Alt+Tab atmak istiyeince atılmıyor. Gerçekten bir çözüm bulan var mı?

Müjde! Sorunu çözdüm arkadaşlar.​

Ayarlar>oyun>xbox ağı.
NAT türü ve sunucu bağlantısı sorunlu gözüküyor ise (Online oyunlarda oynamazsınız gibi şeyler diyorsa.) 'düzelt' seçeneğine basıp düzeltme uygulandıktan sonra 'yeniden denetle' seçeneğine basın. Artık NAT türü açık gözükecek ve oyundan atma sorunu giderildi.
Not: PC'yi her açtığınızda yapmanız gerekiyor.
Arkadaşlar ben sorunu çözdüm problem meğerse çoklu kullanıcıdan dolayı oluyormuş bakın bu linkteki arkadaşımız çözmek için bir crack gibi birşey paylaşmış. İngilizcesi olan izlesin yapamayan bana ulaşsın anlatayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu şekilde oyundan atmıyor ama Alt+Tab atılmıyor sadece oyun oluyor ekranda arkadaki hiçbir şeye ulaşılmıyor. Discord falan açık kalıyor ama Alt+Tab atmak istiyeince atılmıyor. Gerçekten bir çözüm bulan var mı?

Müjde! Sorunu çözdüm arkadaşlar.​

Ayarlar>oyun>xbox ağı.
NAT türü ve sunucu bağlantısı sorunlu gözüküyor ise (Online oyunlarda oynamazsınız gibi şeyler diyorsa.) 'düzelt' seçeneğine basıp düzeltme uygulandıktan sonra 'yeniden denetle' seçeneğine basın. Artık NAT türü açık gözükecek ve oyundan atma sorunu giderildi.
Not: PC'yi her açtığınızda yapmanız gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı