Sea of Thieves Lavenderbeard Hatası

iBatuJR

Hectopat
Daha fazla  
Oyunun sunucularında bakım mı var bilmiyorum ama... Yeni yükledim ve bu hatayı alıyorum. Xbox hesabıma giriş de yaptım.

Sea of Thieves'in resmi Türkiye sunucusu var, ona katılmanı öneririm. Resmi turnuvaların yanında oyun için tayfa arama, karşılaşılan çözümlerin detaylı çözümleri vs. her şey var. Hatanın ne olduğunu unuttum şu an ben de bu Discord sunucusundan bakıyordum.

1)Xbox hesabınızdan çıkıp geri girmeyi deneyin. Sea of Thieves üzerinden "sign out" ile çıkıp, geri girmeyi deneyin.

2)Sunucular bakım için kapalı olabilir. Sunucu bakımı ve kesinti sürelerinin ayrıntılarını Twitter ve Discord üzerinden takip edebilirsiniz.

3)Antivirüs veya güvenlik duvarınızdan kaynaklanıyor olabilir, bu ayarları Sea of Thieves'i engellemeyecek şekilde değiştirmeniz gerekir.

4)Kullandığınız internet 'Güvenli İnternet' kapsamında olabilir. Farklı bir internetten bağlanmayı deneyin, mesela cep telefonunuzun internetinden. Eğer başka bir internetten bağlanabiliyorsanız, demek ki hatayı veren bağlantıda sorun var. İnternet sağlayıcınız ile görüşüp konu hakkında bilgi alıp güvenli internetin kapanmasını isteyebilirsiniz.

Veya resmi sitedeki hata çözümü adımlarını uygulayın:

(Sea Of Thieves TR DC Sunucusundan alınmıştır)

Bu hata için ayrıca diğer oyunlarda da benzer sorunlar yaşıyorsanız, örneğin: GTA 5 Online açılmaması gibi; oyun açılırken sabit ev interneti yerine mobil veri kullanarak girmeyi deneyin. Eğer bu şekilde açılıyorsa muhtemelen internet sağlayıcınız (sabit internet) size güvenli internet ayarlarınızı default olarak açık tanımlamıştır. Bu durumda da müşteri hizmetlerini arayarak ya da eğer varsa mobil uygulaması üzerinden ben öyle yaptım, TT mobil uygulaması için; işlemler>ayarlar>güvenli internet ayarları>değiştir>standart profil, ben burada aile profilinden standart profile değiştirdim. Güvenli internet ayarınızı değiştirebilirsiniz. Bu işlemin ardından birkaç dakika içinde hatadan kurtulmuş olursunuz. Bu tabii çözümlerden bir tanesi; ben defalarca uygulamaları silip yüklememe, yine bu başlık altında diğer bir arkadaşın bahsettiği resmi sitedeki çözümleri denememe ve hatta son olarak da bilgisayarı sıfırlamama rağmen bu sorunu yaşıyordum, benim sorunum bu şekilde çözüldü sizin de işinize yarayabilir.

Geri
Yukarı